• king arthur filminde oynayacağını öğrendiğimden beri filme ilginç bir sempati duymamı sağlayan tatlı insan. şimdiden beklemeye koyuldum.
  • 22 mart '85 te teddington, ingiltere de dogup tanri tarafindan aktor will knightley ile aktrist/yazar sharman macdonald a bahsedilmis guzellik. ilk once tarafimdan pirates of the caribbean da gorulup o kim yaa denmis, sonra love actually deki gulusu ile beni deli etmis, super karin kaslari olan, sacinin rengini kendisi bile hatirlamayan, ekran buyusunun grace kelly ya da audrey hepburn ile karsilastirilmis, gelecegin super yildizi olucak olan, king arthur'da guinevere i oynuyacak olan muhtesem kiz. (benim icin ideal esh).
  • 85li oldugunu ogrenmemle 25 yasinda sandigim ama 15 yasinda cikan, 20 yasinda sandigim ve 28 yasinda cikan insanlara 'bir yenisi' olarak eklenmistir. insanlarin yaslarini kestirme yetisince guduk olmama lanet okurken sozluge bakip, 'eh yalniz ben degilmisim' diye avuntu buldum. bir de, cok guzel guluyor. 85 ne ya.
  • bu kadar güzel, zarif, hoş olunmamalı!!! yaşına başına bakmadan bir de kalkmış jonathan rhys meyers, johnny depp ve liam neeson' la aynı filmlerde oynamış.
    (bkz: ama haksizlik bu)
  • pride and prejudice'ın 2006'da gösterime girecek yeni yapımında elizabeth bennet rolündeymiş. ben yakıştıramadım onu o role, uyduramadım kafamda bir türlü. resimleri de beğenmedim, havasını bile yakalayamamış gibi geldi bana. inşallah yanlış çıkarım da güzel bir film olur, ağzımın suları aka aka izlerim.
  • tüm zamanların en çekici 100 film yıldızı anketinde birinci olmu$ $ahis. hakkidir.
  • king arthur'da göğüslerini ön plana çıkartan seksi savaş kıyafeti ile binlerce kişilik sakson ordusunun içine dalan ve onca abazan arasından sağsalim çıkan ingiliz aktris.
  • yere pagan yurek yakan*..
  • öyle güzel, öyle hanım bir insan. severek takip ediyoruz.
  • pirates of the caribbean'da gogusleri olmadigi icin elbisenin icine dogal da gorunsun diye tavuk eti koymuslar, kokup durmus... beough!!
hesabın var mı? giriş yap