• 7 yıldır çalışıyorum. ilk defa bu sene kendi firmamı kurduktan sonra bayram tatilinde aile ziyaretine gidemedim.
  • aga adamın bunu söylemesi garip olduğu kadar haklılık payı var maalesef. hepimiz okuyan köleleriz,zamanımızı ve birikimlerimizi para karşılığı satıp;kalan zamanımızı iyi geçirmek için para harcayan insanlarız. maalesef doğru olan lafın kimden geldiğinin bir önemi yok; doğruluğuna odaklanıp, hayatımızı buna göre yönlendirmemiz gerekir.selamlar.
  • tek harf farkla 'cesaret' vs 'esaret'
  • kendi işini kurup alarm kurmazsan, emekçi insanların sırtından para kazanmaz mısın? batsın öyle para dibine yerin.

şefik hüsnü'nün aydınlık dergisinin, 1924 yılında yayımlanan "fevkalâde amele" nüshasında şöyle diyor:

-haksızlığa cevap.
    -patron daha uykuda.
    -amele geç kalmak korkusuyla işbaşına koşuyor.
  • düşük kurdan alarm kurma servisi açtım bugün sağolun. alarmkur. com dan ulaşabilirsiniz
  • kendi işim var, her sabah alarm kuruyorum. erken kalkıp üretken olmayı seviyorum. çalışmayı sömürülmekle karıştırmamak lazım.
  • kendi işin de olsa;

o alarm kurulacak
  • cumartesi-pazar günü her arayan mesaj atan insana oradayım buradayım ohoo şuradayım diye yalan söyledim. cumartesi ve pazar günü sabah dokuzdan akşam dokuza iki gün mesai yaptım gözlerim şiş işe geldim, haftasonun nasıl geçti kardeşim muhabbetine nolsun ya dinlendim dedim.

evet işim haricinde bir startup'ım var iyi kötü ancak başlıktaki öneriye kesinlikle katılmıyorum. uyurken bile müşterisiydi revizesiydi sikiydi bilmemnesiydi kafayı yeme durumları mevcut, büyüklerimiz ne demiş azıcık aşım ağrısız başım :(
  • mantıklı
  • ne alakası var amk yaa. kendi işimi yapıyorum. kendimi bildim bileli. öğlen arası yok, tatil yok. devamlı iş var kafanda.
hesabın var mı? giriş yap