• video +18

kaynak mha haber yazım hatalarından sorumlu değilim linçlemeyin yeter adam öldü

olayın davası şu an canlı olarak izlenebiliyor

--- spoiler ---

abd’de nicolae miu isimli vatandaş kaybettiği telefonunu ararken kendisini taciz eden, saldıran, yere iten ve yumruklayan bir grup gençle karşılaştı.

boru döşerken ip kesmek için kullandığı çakıyı çekerek 5 genci bıçakladı, gençlerden 1'i öldü.

dava güncel olarak görülmeye devam ederken olay tekrardan ülke gündemine oturdu. miu, nefsi müdafaa hakkını kullandığını söyledi.

--- spoiler ---

edit: nevzi diye dalga geçenler oluyor arkadaşlar ben de 32lik bir dinozorum. haberi olduğu gibi kopyaladım. ama tam okumamışım özür dilerim. kaynak: mhabhaber.
  • şişman joker…

edit: bu tür kavgalarda çok bulundum ve maalesef arkadaşlar kalabalık bir grupla kavga yapılırken eğer siz tekseniz ve korkutmak amacıyla birkaç kişiye bıçak sapladıysanız bu o bağırtı kaos ortamında farkedilemeyebiliyor…

bir arkadaşım bu şekilde 14 kişinin arasında kalmış ve birine bıçak sokunca diğerleri kaçar sanmıştı…

kimse farketmedi bile , bıçaklanan çocuk bile anlamadı bıçaklandığını bir süre daha dayak yemeye devam etti…

burada da aynı şeyi görüyoruz kimse anlamıyor önce ne olduğunu ama ılık g.tlü oldukları için bir süre sonra şoka girip kaçışıyorlar. türkiye’de emin olun 4 5 kişi ölmeden anlaşılmaz dayak yemeye devam edersiniz…:)
  • (bkz: qaaddiirr sheqqerr o'neddirr)
    .
    üsttekine de "nevsi" değil. nefsi.
    daha da üsttekine, zorbalayan değil. "..."
    karşılık kelime bulamadım lan. adam başlık sığsın diye resmen kelime icat etmiş*
    ermeni mi acaba? “zorbacıyan”*
    .
    zorbalayan...film adı bile olur. hani cinli filmlerden.
    .
    o kadar çok mesaj geldi ki, kelimenin anlamını açıklayan. "zorbalandım resmen".
    zorbalanma editi: anlamını biliyorum, kelime gıcık verici olduğundan ironi yaptım.
    yapmaz olaydım.
  • (bkz: öyle göte böyle yarak)

adam demek ki eşek şakasından hoşlanmıyormuş, herifi zorla katil etmişler.
  • günü güzelleştiren adam. etraftaki kızların gazıyla adamla t.şşak geçin, adama zorbalık yapın.. adam emaneti tık tık saplayınca “wtf” diye ağlamaya başladınız!!

eline sağlık reyiz!
  • videoyu kaydeden gencin davanin basinda "kucuk kizlarin fotografini cekiyordu" seklindeki ifadesini degistirip aslinda bir sey gormedigini soylemesi ve olay gununde adama pedofili demelerinin yanlis oldugunu belirtmesinden sonra davanin temposu biraz degismis durumda. isin seyri degisir mi, bilinmez.
  • işte herkes, "oğlum bak git." demiyor. kimisi biletini kesiyor.
    ayrıca zorbalayan diye bir kelime yok. tahrik eden, kızdıran, sinirlendiren, taciz eden falan dersin.

ayrıca;

abd’de nicolae miu isimli vatandaş kaybettiği telefonunu ararken kendisini taciz eden, saldıran, yere iten bir grup gençle karşılaştı ne demek? gençler adamı dövdükten sonra sıfırdan mı karşılaşıyorlar? oğlum farkında olmadan birisini dövmüşüz mü demişler.
    neresinden tutsan elinde kalan bir entry.
  • sineklerin tanrısı'ndaki sarışın jack başlattı her şeyi.
  • beni çok mutlu etmiş görüntülerdir, layığını bulan ergenler içerir.
  • büyüklere saygı göstermeyen piçlere gereken dersi veren aslan yürekli adam.
hesabın var mı? giriş yap