• güldürmez bu ya dediğim ama anırta anırta güldüren buyur burdan bak programının durgun ama komik adamı. elimizde 186 tweetlik twitter hesabından, farklı bir yorum getirdiği yıldız tilbe canlandırmasından başka bir şey yok şimdilik ama yine de buralar entry dolacaaakk diyoruz. unutmadan adamın 7/24 kafka okuyup sigara tüttüren filozofvari tipi mevcut, baya iş yapar.
  • yakışıklı. evet.
  • ekranlarda uzunca süre yer alacak, işinde başarılı kişi. erkek olmama rağmen bana bile çok sempatik geliyor. sanırım kendime çok benzetiyorum ondandır.**
  • buyur burdan yak programı ile çıkışa geçip yürüyüp gidecek oyuncudur . çoğu yapımda açığı bulunan sempatik , yakışıklı oyuncu kontejanını doldurabilir
  • yeteneğine, yakışıklılığına millet değinmiş. benim dikkat çekmek istediğim nokta ise sesi. hafif kalın bir tonda, aheste aheste konuşması o kadar rahatlatıcı ki, bir süre sonra "programı komple bu arkadaşın üzerine yapın, sabah akşam konuşsun" diyorsunuz.
  • yaptığı ilber ortaylı taklitiyle beni benden alan yetenekli tiyatro adamı. ilginçtir ki kadroda ilk başta dikkatimi çekmemişti. şu an ise programı izleme nedenim oldu. acayip komik biri. aaa bir de konuşma tarzı ve ses tonunun hipnotize ettiğini söylemek mümkün. aslan kerem :)
  • son olarak kan dostum kamu spotunda oynadığını görmemle, tv kariyerinin pek de iyiye gitmediğini düşündüren tiyatrocu.
  • bomba gibi bir proje ile gelmekte olan.

(bkz: var bunlar)
  • mıyıl mıyıl konuşmanın yakıştığı tek erkek.
  • var bunlar ile keşfettiğim oyuncu. samet karakterini oldukça iyi oynuyor.
    ses olarak da oldukça tok, serkan keskin'e benziyor.
hesabın var mı? giriş yap