• muharrem ince bu saatten sonra ancak chp yalova il başkanı olur.
  • ince'ye değil bakanlık selam verilmez.

oğan için türk dünyası ile ilişkiler bakanlığı bence de şık olacaktır.
  • muharrem ince'yi köyünde muhtar seçmezler.
    ki kendi köyünden de oy alamadığını görmüştük zaten.

durduk yere akp gazına getirildi diye bakanlık mı önerecekler.
  • (bkz: svihs)
  • devletin kurumlarını dağıtan demokrat dede öyle mi? :d dur bakalım akp artıkları bir kadrolaşsın iyice, görelim bakalın ince ve oğan'a çaycılık için bile boş yer kalacak mı kalmayacak mı :d
    akp gidecek, artıkları gelecek ve ülke kurtulacak öyle mi? şu kukla kk ye kızmıyorum, adamın işi bu, da bu millet neden bu adamın peşinden gidiyor onu anlamıyorum...
  • ön edit: arkadaşlar benim eleştirim ince ya da oğan'a değil. burdaki eleştirim kurumların içinin boşaltılması. sırf isim üzerinden bakanlık verilmez. ha başarıları ve eğitimi onun üzerinedir o zaman tamam. ama dediğim gibi şu an türkiye'de bakanlıklarin içi boşaltıldı tamamıyle. ona yönelik bir eleştiri bu

--------------

her şey iyi hoş da türkiyede liyakat'in bu kadar düştüğünü kabul ettiğimizin göstergesidir.

yanlış anlamayın bunu ince ya da oğan için söylemiyorum. burda mesele rastgele bakanlık vermek. soylu demişti ya hani iç işleri bakanlığı ile ilgili tek bir makale okumamış adamım ama rte beni bu göreve verdi allah razı olsun diye. bizimki de o hesap

ince ve oğan'a bakanlık verelim vermesine de gerçekten bu alanda başarıları ve deneyimleri var mı bunu göz önüne almak lazım. aynı şey babacan ve davutoğlu için de geçerli.

liyakat öyle üst düzeyde olmalı ki türkiye 2 senede toparlanmalı. ha eğer ince ve oğan gerçekten o alanda iyiyse verelim bakanlıkları hiç sorun değil.

not: ince'nin fizik öğretmeni olduğunu biliyorum ama yetersiz bir nokta bu. bahsettiğim şey projeler.
  • muharrem ince'nin milli eğitim bakanı olduğu ülkede en az iki kuşak daha kayıp demektir. oğan'ı bilmem de ince'ye şu saatten sonra selam dahi verilmemesi gerekir.
  • ince’ye bakanlığı akp verir.
  • şahsen ben ölsem tayyibe oy vermem. elimdeki mührün rte’ye basması için mühür elimdeyken elimin kesilip başkası tarafından pusulaya basılması gerekir o kadar sevmiyorum. ancak bir eğitim bilimci ve öğretmen olarak ince’nin milli eğitim bakanı olacağı bir sistemde m.ince’nin menfaatine oy vermem. sandığa gitmem. yüksek egolu, durmadan sağa sola bağıran, muhalefete muhalefet eden bir adamın menfaatine en ufak bir oy yok. k.k. ince’yi değil bakan muhtar yardımcısı olarak bile atasa bile oy vermem. şu zor günlerde rte’nin kazanması için çalışan bir adama en ufak bir tolerans gösterene acımam.

sinan ogan’a laf yok. adam efendi efendi görüşleri doğrultusunda bir şeyler yapmak için çalışıyor.

edit: sinan ogan’da laf edilecek biriymiş mal gibi anlamamışım.
  • oldu olacak r.t.e. beye de bir bakanlık versin gel bakalım tayib der . ama ekonomi bakanlıgı olmasın mesela kaçakcılıkla mücadele karapara aklama bakanlıgı olabilir .
hesabın var mı? giriş yap