şükela:  tümü | bugün
 • beni oldukça şaşırtan bir çıkış

  --- alıntı ---

  game of thrones’da jon snow karakterini canlandıran kit harington, dizinin 8. sezonunun açılış bölümü hakkında olumsuz yorum yapanlar için “gitsinler kendilerini s********” dedi.

  esquire’a konuşan oyuncu diziye ilişkin epey alıngan ve savunmacı olduğunu kabul etti ancak verilen emeğe vurgu yaptı. bu sezon hakkında düşünülenlerin önemli olmadığını söyleyen harington sözlerini şöyle sürdürdü:

  “eleştirmenler hakkında acımasız olmak istemiyorum ama bu sezon hakkında yazmak için yarım saat harcayan ve olumsuz yargıda bulunan eleştirmenlerin gidip kendilerini s****** gerektiğini düşünüyorum."

  dizi için ne kadar emek harcandığına dikkat çeken harington şunları söyledi:

  “herkesin diziye ne kadar değer verdiğini biliyorum. insanların üzerinde ne kadar baskı olduğunu biliyorum. insanların çalışarak uykusuz kaç gece geçirdiğini biliyorum. diziyi izleyenler hayal kırıklığına uğradıysa hiç s***** değil. çünkü tüm ekip yapabileceğinin en iyisini yaptı.”

  --- alıntı ---

  link

  edit: edilen küfür sanırım go fuck yourself
 • bu herifin zaten pub’da kavgası falan da çıkmıştı da pub’dan atmışlardı. parayı bulunca götü kalkan binlerle tipden birisi.
 • az bile söylemiş. insanlar ikiye ayrılır; game of thrones sevenler ve game of thrones u eleştirenler. game of thrones u eleştirenler ikiye ayrılır; gerçekten ümit ettiklerini bulamayanlar ve herhangi bir ümidi olmayanlar. ümidi olmayanlar ikiye ayrılır; game of thrones u sevenler ve game of thrones u eleştirenler.
 • abd ve avrupa'da eleştirmen - sanatçı ilişkisini bilmeden bu konuya doğru yaklaşamazsınız. aktör diziyi eleştiren izleyicilere değil, eleştirmenlere tepki göstermiş. ikisinin arasında çok ciddi fark var.
 • (bkz: kezban winterfell'de)
  öyle tribünden iki boks maçı izleyince kabadayı olunmuyor. çık bunları yüz yüze söyle bakalım 1.70 m boyundaki yer cücesi. 7 krallığa paspas ederler adamı. dothrakların duvara vura vura çaktığı karıya diz çöküp piremses muamelesi yapıyorsun ama bize
  gelince lololo.
  ben de beğenmedim. zaten ilk 3 sezon sonrasını genel olarak beğenmedim. bana ne emeğinden amk. herifler bin bir emekle işçi öldüre öldüre istanbul havalimanını yaptı onu da beğenmedim. emek var diye beğenmek zorunlu mu?
  bana 4. sezonu itibariyle vites yükselten dizi söyleyin. hepsi 3 sezon olunca cortu çekiyor.
 • edebilir kardeş, eleştirmeyenlere de edebilir.