• nasıl bir annesin sen! öldürülen talihsiz kızın arkadaşları da erkek arkadaşı olmadığını, gerçek nedenin araştırılması gerektiğini söylediler. bakalım bu olayın altından nasıl bir pislik çıkacak?
  • cinayette parmağı olma ihtimali yüksek bir kadın dileği. şeyma gibi kızları yaşatıp bunlar gibi aileleri imha etmek lazım ama elden bir şey gelmiyor.
  • daha evvel başka bir entry de baba için allah belanı versin demiştim.
    anne için de söylüyor hatta arttırıyorum. allah bin belanı versin. keşke üreyemeseymişsiniz.

nasıl bir hayat yaşattınız acaba o gencecik kıza. belki böylesi daha iyi oldu kızcağız için. kurtuldu sizin gibi pisliklerden
  • kocasıyla beraber, islamiyet öncesinde kızlarını diri diri gömen arap putperestlerden bir farkları yok. baba,bu cinayeti kızı olduğu için işledi. eğer bir oğulları olsaydı ve bir kızın ırzına geçseydi, onu gururla savunurlardı.
  • ona katil demeyin....

ne diyelim mahmut mu diyelim?
  • kadın, kocam hastaydı diyor. adamın arkadaşları, çocuklarına özellikle kızına çok düşkündü diyor. daha ifadelerin alınması bitmemiş, cinayetin sebebi ne bilmiyoruz. kim ne yaşadı bilmiyoruz. nereden bakılsa garip bir olay. kadın konduramıyor işte. belki şok halinde böyle konuşuyor, acısı nefrete dönüşecek. çok zor bir durum. yine de yaşamadığınız durumlar hakkında böyle ahkam kesmeyin. allah yaşatmasın zaten de yine de büyük konuşmayın. hele çocuğunuz varsa hiç büyük laf etmeyin.
  • bunun da suçlu olduğunu düşünüyorum araştırılır umarım. muhabbete koş. katil demesin diyor.
  • bu gözler aile içi tecavüz durumunda eşini savunan kadınları gordu,okudu. bağnazlık,cahillik,koca olmayınca kendini yetersiz,hiç gören kadınların vereceği tepkiler. sasiramiyorum bile. yazık...
  • karmaşık bir aile öyküsü. genellikle aile içi ensest vakalarında bu tür şeyler oluyor. kadın göz yumar, eş çocuğuna cinsel taciz de bulunur hatta tecavüz eder, kız kimseye anlatmasın diye öldürür. adına namus cinayeti der. hipotezim budur.
  • maalesef ülkemizin barındırdığı birçok kadın figürümüz aynen böyledir. kızlarımız geçmişe dönüp bir hafızalarını zorlasın. bir çok kızımız da annelerinin onları kıskandığı, çekemediği, evlendirip şutlamak istediklerini anımsayacaktır. çocuk mu koca mı desen koca diye ağlar bu kadınlar. olmaz olsun böyle anneler ve babalar.
hesabın var mı? giriş yap