• eşek sikenler 10 yaşındaki sübyanlardan rahatsız.
  • koduğumun yobazları.
    bu zihniyet ölmedikçe bir bok olmaz bu ülkeden.
  • video dan mı kaynaklanıyor bilemedim ama ben sahadakilerin kadın mı erkek mi olduğunu seçemedim. onu da geçtim camiye gelip namazını kıl çık sahadakileri niye dikiz li yorsun???
  • şu tipine soktuklarımı gördükçe bir faşiste dönüşüyorum. stalin'e gün geçtikçe hak veriyorum arkadaş ya. gördün mü gericiyi kafasını ezeceksin. liberal olmaya gerek yok.
  • yaşlı başlı adamlar var ve içlerinden biri de çıkıp demiyor ki; "top oynayan kız çocuğunun bacağından neden tahrik olayım". lan biriniz de futbola odaklansın be.
  • (bkz: sen ne konuşuyorsun lan değişik)

edit: başlığı açana mesaj gönderilemediği için link yenileme görevi bana düştü. mefamir e teşekkürler. video link

büdüt: ekşi hafiye timi değişik konuşan şahsı da bulmuş. değişiğin twitter hesabı sigir cobani na teşekkürler.
    (bkz: let the linç begin)
  • yaşlı dayının olayı eleştirdiği halde banka oturup maçı izlemesi ne kadar ironik
  • cami cemaatleri böyledir, işleri güçleri insanların hayatına karışmak, onlara baskı kurmaktır.
    her köşe başına put diker gibi cami dikilmesinin sebebi de budur.

sen bugüne kadar bir cinayete, tecavüze, hırsızlığa, yolsuzluğa, usülsüzlüğe, hak yemeye karşı tepki gösteren cami cemaati gördün mü?
    göremezsin.
    sebebi sorunun içinde saklı.
  • kadın bulamadığında kuytuda birbirini beceren cemaatin, cami çıkışında gördükleri manzara karşısında şok olmaları akabinde saçmalamalarını içeren video kaydı ve o kayıtta konuşan birkaç deli.

bir de "bu turnuvanın neden burada yapıldığının nedenlerini de araştırıcaz" diyo. sanırsın o cami islamın beşiği, masanın 3 ayağından birisi; o caminin cemaati "kirlenirse" tüm müslümanlık alemi cehennemlik olacakmış gibi. kodlarımızla oynanmaya çalışılıyor diyor; seni bu dünyaya getirip de bu zihniyette büyütenlerden de ben davacıyım, sinirlerimle oynamaya çalışıyorsun.
  • ümmetin de parçalanası varmış, kızlar futbol oynayınca parçalanan bir ümmete dahil olmaktan utanmaz mı insan?
hesabın var mı? giriş yap