68 entry daha
  • artık vücut değil, evi işi olan erkekler revaçta.
  • bir ayda kas yapmaya çalışırken beyzbol sopasina benzediginiz ve aynı zamanda ağırlıkların altında beyniniz akmis gibi bir izlenim verdiğiniz içindir.
  • dünyanin en büyük yalanıdır.

götü göbeği salmış bir erkeği fazla abartılı olmadığı sürece kaslı & fit bir erkeğe tercih edecek kız sayısı çok çok azdır.

ha farklı gözükmek amaçlı ' ay ben kaslı sevmiyorum yaa ' falan derler ama iş icraata gelince deli gibi düşerler .
  • bence eskisi kadar gündem olmadığından böyle düşünülüyor olabilir veya günümüzde bir şeylerin modası çabuk geçiyor. tabii spor dediğimiz iş ciddi bir iş, kilo vermek için 2 ay fitness'a gitmiştim, bu sürede de iyi bir diyet yapıp fena kilo vermedim. devamını getiremedim ama diyeyim yani, karıya kıza uğraşılacak iş değil hakikaten. diyet yapacaksın, çalışacaksın falan. öyle kolay iş değil yani, insanlar dışarıdan kolay zannediyor da. benim derdim kas yapmak olmadı, kaslı bir vücuda da sahip olmak ister miydim bilemem ama önceliğim de değildi zaten. bir tutkuda değildi benimki, pragmatik bir amaçtı ama karıya kıza uğraşılmaz o kadar. ana meseleye dönecek olursak, gündem olmaması ve moda gibi şeylerdendir yoksa o tarz talebi olan insanlar vardır elbet bir yerlerde hatta kilolu bir insana nazaran daha tercih edilirler muhtemelen, bunu kilolu biri olarak söylüyorum bu arada.

edit: imla
  • beğeniler zamanla değişir tabi ki.
  • daha bugün 15 şınav çektim şansa yaşıyoruz valla.
  • aslında kimse daha önceden de hoşlanmıyordu ama neyse. badicilik yapanlarla veya yapmayanlarla diye bir ayrım yok ama bir etkileme çeşidi veya hoşlanma sebebiyeti de değildir.
  • hıhı tamam oldu.
  • yalandır
  • ne zaman hoşlandılar? hani bi benjamin amca var bildin mi? o varsa dünya emrine amade. kadınlar milyonlarca her gün her gece kapındalar. boşver kas mas işlerini benjamine kas.
138 entry daha
hesabın var mı? giriş yap