şükela:  tümü | bugün soru sor
  • dun yeni tanisilan bir kizla yataga girerken farkettigim durum. yemin ediyorum yarisinda ciktim. kendinize sayginiz yok bari karsindakine saygin olsun. amam allahim. o nasil bir koku, nasil bir his. bayilmamak icin zor tuttum kendimi. anani sikiyim ya, aklima geldikce kendimdem geciyorum.
  • yarısında çıktım ne lan,sinema mi bu?
  • gay olduğum için beni ilgilendirmeyen durum.
  • vajinayı bulmuş da,kokmayanını arıyor.
  • doktora gitmesi önerilmelidir, hastalık belirtisidir.
  • kadınlarda dönem dönem doğal olarak görülebilecek kokunun metaforik olarak ifade edilişi.

başına gelen arkadaşın "yarısında çıktıktan sonra" bilet iadesi isteyip istemediğini merak ettiğim durum.
  • genelleme yapmamak lazım. iltihaplı akıntısı olması muhtemel kişidir. acilen bir doktora görünmeli.
  • valla ben beğendiğim, birlikte olmak istediğim hatunlardan dermatolojik olarak bakteri ya da herhangi bir cilt rahatsızlıkları olmadığına dair rapor istiyorum. erkek olabilirim ama her hatunla da koşulsuz beraber olamam.

siz bizi her önüne gelen hatunla takılan, vajina delisi, kız hastası adamlardan mı sandınız ballarım ? yapmayın böyle şeyler. hayat sizin o poponuz ve 250 gram bile etmeyen vajinanızın etrafında geçmiyor.

tom ford marka güneş gözlüklerimizi takıp tek kapı spor arabalarımıza bindiğimizden beri tehlikeli şiir okur, kezbanlara sataşırdık.