• birde bunun, ufak çocuklarının adını yazıp, x uyudukdan sonra fondü keyfi diye paylaşılanı var, sanki biz bilmiyoruz x uyudukdan sonra o fondüyü nasıl yediginizi.

edit:başlığı üstüme yapmışlar.
  • qeyfi şeklinde imla olunur.
  • hiçbir hayat anının kendinden mahremli olamayacağı örnek şema birdeki keyif. topluma mal olmuş bir insanın geyikleri gevredi bre padişahım. "hele hele yaşını başını almış koca insan yazdığı şeye bak" edepli, terbiyeli vasıflı iyi aile işçisi de emekliye ayrıldı deryağlı kaptanım. o yüzdeğn boş koooy. yazarım bunu ben veya yazmam senin kendi dertcağazlarına yoğunlaşman gerek hoy hoy çok bilen kumaştan pelerinli krağlım. * * * *
  • her evli çiftin gerçek bir reality show yıldızına dönmesi ile yaygınlaşmasını beklediğim paylaşım durumu.
    arkadaş anladık evlendiniz geldik çeyrek taktık, facebookta kutladık ettik türlü sempatiklikler yaptık buraya kadar tamam.
    hadi yeni evlendiniz balayı fotoğrafı, ilk gezme fotoğrafları tamam da; aradan geçmiş 5 ay ; hala da gelmiş eve aldığı kangal sucuğun fotoğrafını çekip paylaşan insan var. ne yapalım yani 2-3 yumurta kapıp gelelim mi ? biri çıkmış evde kitap okuduğumuz yer diye masayı paylaşmış. ben de gidip; "işte bura benim mutluluk köşem bende burda mastürbasyon yapıyorum" diye fotoğraf mı paylaşayım. hatta entry'nin geriye kalan kısmını kedime tamamlattırıyorum : ------------üüüüğoool
  • okumamla entry girmem arasında kusmaya gittiğim bilgi notu.
  • başlığın altına dağınık yatağın fotoğrafı çekilip koyulur. ardından altına likelar ve yorumlar arkadaşlar tarafından özenle döşenir:

bengisu: süpersiniz canlarım öpüyorum ikinizi de:)
    ceren: allah nazarlardan saklasın çok yakışıyosunuzzzzz
    cahit: beyazlar beceremez muhahahaha
    sevgican: çok tatlısınız şekerler...
  • yeni evli olan facebook bağımlısı hanım kızımızın güncellediği son durumdur.
  • yanlış anlaşılmaması gereken ablamızdır. lavabo pompasıyla tıkanan lavabonun açılması için kocasıyla müşterek kuvvet birliği uygulamaktadır. koku da yapar lan o.
hesabın var mı? giriş yap