• pinhani'nin son albümü kediköy'den çok eğlenceli, enerji dolu bir şarkı.
    'koluma yazdım ismini, cebime koydum resmini, hala bana fazla yüz vermiyor...'
    pinhani - koluma yazdım ismini
  • pinhani'nin her albümünde bu tip bir iki şarkı oluyor ve istisnasız hepsi albümün en kötü şarkılarından oluyor. bu işi beceremiyorsunuz hacılar. dön bak dünyaya, kurtar, geri dönemem gibi şarkılar yapın, canımızı yiyin.
  • bırak albümün türk müzik tarihinin en kötü şarkısı olabilir.

pinhani çok dinlediğim bir grup değil ama sevdiğim şarkıları çoktur. arada arkada çalarken bu şarkı o kadar kulağımı tırmalıyor ki gelip başlığına kusmak istedim. öggghhhhhh adı ayrı kendisi ayrı berbat şarkı.

bırakın bu şarkıları duman yapsın siz yapınca rock you like a hurricane cover'layan liselilergibi oluyor.
  • çok sövülmüş ama bana nedense bir tür barış manço tadı verdi. onun müzikal derinliğine erişmek kolay değil, ama sanki bu duyguyla yazılmış gibi.
  • kediköy albümünün en sevdiğim şarkılarından. pinhani alaturka/pop rock skalasından biraz blues biraz garage rock dolaylarına geçince yadırganıyor sanırım. aşık tedirginliğini, hayranlığını, beklentisizliğini çok naif ve salaş bi şekilde aktarıyor. çogüzel şarkı.

"şakayı sevmez, kolay gülmüyor."
  • melodisini onlar yanlis biliyor'a benzettigim pek guzel pinhani sarkisidir.
hesabın var mı? giriş yap