• özgür ruhlu, geçen yıllara rağmen yaşlanmak nedir bilmeyen, şu hayatta görebileceğiniz en çılgın kadınlardır.
  • aşk bunlarla bayağı güzel yaşanır, hele ki siz de kova burcuysanız.
  • genelde sıradan olmayan ufkunuzu açan biraz da uçarı kadınlardır.
  • kendinden başka kimseyi düşünmeyen, özgürlüğüne düşkün , karar verdiğinde doğru yanlış bakmadan uygulayan bir zamanlar tarafımda çok sevilmiş kadın burcudur. gideli 6 sene oldu, açtığı yara hala kapanmadı. o günden sonra ilişkilerim de pek düzen tutmadı. siz değerli erkek kardeşlerime tavsiyemdir. uzak durun, yaklaşmayın. hele hele sakın baglanmayin.
  • zor sevmeleri ile ünlüdür.
    kafa dengi, birlikte hayatı doyasıya yaşayacakları biri ile birlikte olmak isterler. hayat görüşleri farklı olan erkeklere pek şans vermezler ya da nezaketen verirler.
    ama istedikleri şey bellidir. biraz deli, biraz maceracı, biraz mantıklı, yerine göre net, uyumlu, olgun erkekler cazibe merkezidir. erkekte dış görünüş, meslek, kazandığı paradan ziyade ortak değerler kıymetlidir. parada gözü yoktur.

samimidir, bazen gereksiz açık sözlüdür. ama iki yüzlülükleri yoktur. dürüstlüklerine katlanmak lazım. çok kızmayın, üstelemeyin, ısrar etmeyin, üstüne düşmeyin. tek başına karar almayı ve kendi fikirlerini uygulamayı sever. aksi durumda içine kapanmasına neden olursunuz.
  • benim ve bildiğim kadarıyla: güleryüzlü konuşkan olurlar. her ortama ayak uydurabilirler fakat sevmediği ortamlardan sessizce uzaklaşırlar. pek kin tutamazlar ama geçmişi de unutmazlar. özgür olmayı severler. işlerine karışılmasından hoşlanmazlar. kıskanılmaktan, kısıtlanmaktan hoşlanmazlar... dağınıklardır........... diyeceklerim bu kadar
  • sanırım bu burca dair en kötü belki de en acı olan şey, o nefret eşiğine geldiklerinde, hiçbir şekilde iletişim kurulamıyor olması.

bu kadar kin, bu kadar öfke, çok fazla.
  • çok başarılı olduklarını, pratik bir zekaları olduğunu ama kendilerini ifade etmekte güçlük yaşadıklarını düşünüyorum. bir de benim tanıdığım tüm kovalar ortalama güzelliğin altında kalıyor nedense.
  • aşırı bencil, aşırı duygusuz (ya da öyle gözüken), keyfi yerindeyse çok eğlenceli, değilse çekilmez bir kadın olur. seks konusunda sınırları yoktur.
hesabın var mı? giriş yap