• yeşil olanı beni benden aldı ama sanırım bisiklete devam etmek zorundayım.
  • şekli şemali yerinde, b sınıfı ehliyetle kullanılan yeni bir motosiklettir. parçaları falan çok ucuz. gaziantep'te toplanıyorlar, parçalar çin malı.

karbüratörü ile ilgili sıkıntı varmış ama fabrikaya geri dönüşlerden sonra düzeltilmiş diye okudum. forumlarda facebook gruplarında 150 cc karbüratör, 125-150 cc piston sekman gömlek atanlar bile olmuş.

modifiye kafasına girilecekse jantları ybr-cbf jantları-amortisörleri-fren kaliperleri ile değişip metzeler me22 lastik takılırsa yol tutuş ve fren performansı artan güce oranla daha fazla artacağından daha orijinalden daha güvenli olur.

sağa sola gitmek için gayet güzel. yalnız motur ufak. 1.90 boyla binmeyin güldürmeyin kendinize. hanım-kadın arkadaşlara çok yakışacak bi motosiklet.
  • yazın oraya buraya gitmek için motor arıyordum. b sınıfı ehliyetle kullanabiliyormuş. tek marşla 50 60 km yol gidilebiliyor mu? bilen varsa yeşillendirsin lütfen.

edit: cahil prof ve muhendis adayi'na teşekkürler. anında dönüş yapıp ilgilendiler sağolsunlar. güzel motor ve her türlü yola çıkılıyor.
  • şehiriçinde fıtı fıtı gezmek için alacağım motor. 50 ccolan, az yakan, b sınıfı ehliyetle kullanılan retro tasarımlı, çok yakışıklı birşey.

edit: ilk defa yakından inceleme fırsatı buldum. alet ufak. iki kişi için hiç uygun değil. tek kişi de üstünde kelebek gibi görünmek istemiyorum. bakalım kış sezonu fiyatı makul seviyeye gelirse belki alabilirim.
  • b ehliyetin kullanabiliyor olması büyük bir avantaj. ilk fırsatta test etmeyi planlıyorum.
    vites olarak aşağıya doğru artması hoşuma gitmedi. bide krom olayı var malum yağmur çamur hava şartlarıyla birlikte krom kısımlarında sorun olur mu?
  • sigorta olmaması ve az yaktığından dolayı yakın zamanda alacağım kendilerini. ncx750x'den sonra pek iyi olmayacak ama benzin olmuş 6.50, sigorta çıkıyor 1200 tl. (bkz: kader utansın)
  • düşük bütçeli cafe racer.
    yakıt performansı ve kullanım kolaylığı ile şehir içinde çok iyi bir alternatif.
  • kuba firmasının vergisiz ve ehliyetsiz kullanılabilen, 50cc'lik, görünüşü güzel fakat parçaları kalitesiz motoru.
  • bende bulunan motor. 1000 km kullandım şehir içinde orijinal hali yeterliydi ama şimdi uzun yola çıkmayı planlıyorum.(denizli-izmir) performans artırıcı tavsiyeler ve tamirci önerileri için yeşillendirseniz sevinirim.
  • ikinci elini birkaç ay sonra almayı planladığım motordur. motorlu bisiklet olarak geçmesinden dolayı motorlu taşıtlar vergisi ve sigortadan muaf olması beni benden almıştır. 50 cc ne kadar gidecek orası muamma ama istanbul gibi bir yerde her saat trafik var zaten. motor ehliyetimin olmaması ve bütçemin kısıtlı olmasından mütevellit dizaynıyla da beni kendisine çeken alettir kendileri.

ikinci elini alırken nelere dikkat etmem gerekiyor hiçbir fikrim yok. bu konuda yardımcı olacak suserlerin yeşillendirmesini rica edeceğim..
hesabın var mı? giriş yap