• ne teog, lgs ne de üniversite sınavlarına hazırlanıyorum. üniversite mezunuyum. ales 'e hazırlanıyorum ama yıllardır matematik ile alakam yok. dershaneyle uğraşamam, evde hazırlanırım dedim ama yapamadığım soruları nasıl sorduracağım dert oldu bu kez de... hah işte tam bu noktada bu uygulamadan haberdar oldum. şimdiye kadar ne zaman soru sorsam yarım saat içinde yanıtını aldım. nazar değmesin. iyiki varlar.
  • "bahbur ya da babur, kunduz anlamına gelen eski bir çağatayca sözcükmüş ve 'pelin' de daha eski zamanlarda aynı biçimde şıbak*, yani şaybak anlamına geliyormuş. büyükbabam babur'un güzelliği dillere destan kız kardeşi, babur'un semerkand'da yenilgiye uğramasından sonra savaş beyi şıbani han tarafından esir edilmiş; şıbani de on yıl sonra merv şehri yakınlarında iranlı şah ismail tarafından bozguna uğratılmış, böylece babur'un kız kardeşi iranlıların eline düşmüş." salman rushdie - the enchantress of florence

(bkz: hay bin kunduz)
  • ırmaklar üzerinde bentler yapmaları açısından insanlar için faydalı hayvanlardır.
  • üniversite sınavına hazırlanırken çok faydasını gördüğüm uygulama. çözemediğim her soruya bir şekilde çözüm buluyorlardı, bazı soruları çözümlerinden çok etkilenmiştim. şimdi de kendim öğrencilerin sorularını çözerek naçizane vefa borcumu ödüyorum. yeşillendiren çaylak ve yazarlara indirim kodu sağlayabilirim, ilk defa deneyecekseniz de katkısı olur.
  • sınavlara hazırlanan öğrenciler için soru sorma - cevap bulma uygulaması. sorunuzun fotoğrafını çekip yüklüyorsunuz, dersin öğretmeni tarafından çözümün fotoğrafı yükleniyor. anlamadığınız bir nokta olursa güvercin ile hocaya soru sorabiliyorsunuz. özetle mis gibi uygulamadır.

denemek isteyen olursa elimde 30 tl'lik bir indirim kodu bulunmakta. ilgilenenler yeşillendirebilir.
  • memeli hayvanların kemirgenler cinsinden bir hayvan. su kenarlarında yaşar. 50-60 santimetre kadar boyu vardır. toplu halde yaşarlar. su setleri kurabilen zeki ve çalışkan hayvanlardandır. kürkleri pek kıymetli sayılır.
  • eğitmen olarak görev aldığım soru çözdürme uygulaması.
    indirimli kayıt olmak için referans kodum: selgul723t
  • baraj yapan sevimli hayvan.
  • akcetı153t 20 tl lik indirim kodu.
  • ındirim kodu isteyen yesillendirebilir
hesabın var mı? giriş yap