• kadir has üniversitesi tiyatro bölümü ikinci sınıf öğrencilerinden. kendisini özlem özhabeş'in yönettiği taş isimli oyunda izledim. oynamaktan bu kadar keyif alan bir oyuncu görmek seyirci olarak beni çok mutlu etti. oynarken güzünün içi parlıyordu. oynadığı rolün hakkını fazlasıyla verdiğini rahatlıkla söyleyebilirim. umarım kendisini yakın zamanda başka projelerde izleyebiliriz.

ayrıca,
    buralar hep entry dolacak
  • tanıştığımda internet kafede oyun falan oynuyorduk biz teeee antalyalarda. bir ara eskişehirde okuyordu bıraktı okulunu tiyatrocu olucam ben dedi kadir has'a gitti ondan sonra, henüz oyunlarını izlemek nasip olmadı tabi ama tiyatroyu çok sevdiğini iyi biliyorum. ilerde tiyatronun yaşayan değerlerinden biri olmaması için bir sebep göremiyorum kendisinde.
  • liseden tanırım,birden yaptığı ergenlikler aklıma geldi.tövbe est... :d p.s. yaptıklarını ünlü olsun öyle anlatıcam,sınıfta çektiği klipler falan.neyse.
  • oyun atölyesi'nde pencere oyununda oyunculuğunu en beğendiğim karakter oldu. haluk bilginer ve esra bezen bilgin'e rağmen üstelik. sahnede o kadar doğaldı ki, oyun değil de bir gencin hayatından bir ana tanıklık ediyormuşum hissini yaşattı gerçekten.
  • (bkz: #65473910)
  • haluk bilginer gibi bir ustayla seyircisi azalmayan bir oyunda oynamayı başarmış ve sahnede sadece 15 dakika rol almış olmasına rağmen ismini akıllara kazıyan genç ve önünün çok açık olduğuna inandığım oyuncu
  • oyun atölyesi’nin pencere oyunundaki performansı inanılmaz kötü olan oyuncu, gerçekten tüylerim diken diken oldu izlerken; yolu açık olur umarım ama bende hayal kırıklığı yarattı.
  • bu herifin kumaşında oyunculuk var belli. pandemi döneminde provadan izlede yanılmıyorsam venedik taciri oyununda vardı. oturduğu yerden tavırları, diksiyonu belli ediyordu kendini. prens'te ses tonundan tanımıştım. yavaştan yardirmaya başlamış. dizi alemine jon olarak adım atması yakındır.
  • prens’in philippe’i.
hesabın var mı? giriş yap