aynı isimde "kurşun" başlığı da var
  • engin altan düzyatan'a burçin terzioğlu'nun eşlik edeceği. 70'lerde geçecek bir dönem dizisi. fox tv'de yayınlanacak.
  • engin altan düzyatan berrak tüzünataç ve burçin terzioğlu nun yer aldığı yeni sezon fox tv dizisi. 15 dakikasını görebildiğim kadarıyla sezonun en iyi işi olabilir.
  • ekşiciler kızacak ama engin altan düzyatan’ın ertuğrul imajını silecek bir dizi olacak.
    kendisi trt’de hükümet yanlısı bir yapımcıyla osmanlı’yı öven bir iş yaptı. öyleki sete cumhurbaşkanı geldi vs vs. eski hayran kitlesini epey küstürdü. şimdi günah çıkartma vakti ve fox bu iş için tam kanalı.

yani paranoyakça ama izleyip göreceğiz.
  • anlamsızca beklenti oluşturan dizi. neyini beklediğimi ben de bilmiyorum aslında çünkü her hafta iki buçuk saat süren bir dizinin saçmalığa dönüşmemesi müthiş bir çabayla dahi bir sezondan fazla vakit alamaz.
    başıma bir iş gelmeyecekse engin altan düzyatan'ın bir takım “yanaşmalarıyla” kaybettiği saygınlığını da iyi bir oyunculukla geri alacağını düşünüyorum. yine her türlü kazanan oldun be engin nasıl bir hayat yönetimin var inanılmazsın...
  • dizinin fragmanı dönmeye başlamış
    sene yetmiş 34 beden pavyon şarkıcısı olmaz kapıdan içeri almazlar yapmayın
    terzioğlunun saçları da olmamış
  • kulaklarım beni yanıltmıyorsa inceden stranger things’in introsundan ritm araklayan dizi.
  • hikayesi merak uyandırıyor. en azından çok cesaret edilip girilmiş bir alan değil.
  • dünyanın en güzel ayşegülü'nün de rol aldığı dizi. ne yapayım, hafızama en iyi o rolle kazındı.
  • en az 2 saatinizi sizden calacak inanmayin, kapayin tv yi cikin disari nefes alin.
hesabın var mı? giriş yap