şükela:  tümü | bugün
 • nerden biliyonki kaç kürdün altına yattın :p
 • bütün genellemeler yanlıştır diye yazmama sebep olan başlık. sadece şunu diyebiliriz. kültürel olarak çemen yani sarımsaklı salça tarzı yiyecek çok tüketildiği için vücutta koku yapar. rolon sürmek fayda etmez çünkü koku vücudun her noktasından aynı çıkar.

  benimki kişisel gözlem gençler.

  not: rus'um.
 • insanları kokladıktan sonra bir takım genellemelere ulaşan bireyin enteresan önermesi. hayatımda hiç kürt koklamadım ben. böyle bir şey yapmak aklıma gelmedi. genellikle kürt'lerle sohbet ettim, maç izledim, siyasi tartıştım ama hiç koklaşmadık yav.
 • ırkla alakası olmayan, beslenmeyle alakası olan durum. doğu insanı yağlı, etli yemekleri çok sever. genelde kuyruk yağı kullanılır yemeklerde. doğu coğrafyasında sebze yetişmez. patlıcan kebabı, lahmacun, adana kebabı v.b. çok yenir. zamanında bende bu kebapları çok yediğimden kötü kokmaya başlardım. ne kadarda duş alsam parfüm kulansam kar etmezdi. ne zaman sebze ağırlı yemek yemeye başladım, çok su tükettim koku kayboldu.
 • ben daha kötü kokuyorum. her gün onlarca kürt erkeği ile muhattap oluyorum nerdeyse omuz omuzayız. doğuda çalışan memurum. amagüneşin atında günboyu koşturuyorum. leş gibi terliyorum ve erim çok kötü kokuyor. çalıştığım yer kümes gibi kulube. sigara ter derken akşama duş almadan yatağa giremiyorum. benim ordaki kürtlerde hamam kültürü çok yaygın adamlar saba saat 5 te hamam gidiyorlar o derece. hiç birinin koktuğunuda görmedim. teri çok kötü birkaç insanla karşılaştım hayatım boyunca ama onlarda kürt değildi. yıkanmazsanız kötü kokarsınız hele uzun yol araba yolcuuğu filan yapıp arabada uyursanız filan . terinizin kokması olayı ise genetik ve yemeklerle alakalı bir olay.
  not: türküm
 • ter bezleri de etkiliyordur, belki genetik olarak etkisi vardır bilemiyorum ama pelinsu ve berkecan'a bırak doğu yöresi yemeğini falan iç anadolu'dan kayseriden pastırma yedir, bol çemenlisinden, bak bakalım terinden sidiğine kadar nasıl kokuyor ?!?

  not: yediklerimiz direkt etkiler vücut tarafından üretilen sıvıları ve hatta sevgilinize ufak bir sürpriz yapmak isterseniz bir hafta boyunca hindistan cevizi ağırlıklı beslenin. neden mi?
  dölünüz hindistan cevizi aromalı kokacaktır.
  survivor adası dönüşü sevdiklerine kavuşan erkekler büyük patlamayla çok hoş bir sürpriz yapacaklar (ciddiyim bu arada şaka değil yani).
 • kötü kokmanın kürdü türkü yoktur ama gel sen bunu ırkçı zihniyetlere anlat. paso gerizekalı kaynıyor ırkçı zihniyetlerde, tartışmaya bile değmez bu beş para etmez oksijen hırsızlarıyla.