• kuveyt türk ile çalışan bir adamın tekel bayisinden yumurta almasından daha garip olmayan durumdur.
  • (bkz: sağlam kart)
  • sözleşmeye açıkça yazılmış. nedir problem? rahatsız olunuyorsa iptal edersin olur biter.
  • kredi kartı düzenli olarak cuma namazlarına götürülürse rekat × 2 bonus yükleniyormuş. dün aldı bir arkadaşım. cemaat şahitliğinde en yakın şubeye, gül suyuna veya hacı misine bandırılmış dilekçeyi götürmeniz veya e-posta (imam e-imzalı) atmanız yeterli. cuma günü sms ekran görüntüsünü edit'lerim. helal bankacılıktır.
    alışveriş faizi ne ayak diyecek olanlara ise onun bağış (kar payı) olduğunu belirtmek isterim. onlar dini elbette daha iyi biliyor.

faizsiz bankacılık edit'i: kar ve zarara katılma prensibi ile çalışır böyle bankalar. müşteriden fon toplayıp reel sektöre kredi olarak kullandırarak elde edilen karın (dikkat et faiz değil) yine müşterilere dağıtılması olayı.
  • (bkz: helal kart)

kuveyt türk ile çalış sonra gel içki alamadım diye şaşır. bu bana daha ilginç geldi. (bkz: bir arkadaş ekolü)
  • çok ilginç bir durum. bir market türbanlı kasiyer çalıştırmadığında laf edenler, bu durum karşısında sözleşmede yazıyorsa sorun yok diyebiliyor.

bu davranışlar herşeyden önce ayrıştırıcı davranışlardır. işine gelmiyorsa kartı kullanma diyemezsin. kuveyt türk'ün işine gelmiyorsa bankacılık yapmasın. hem faizin adını değiştir kâr payı yap, hem de haram diye alkole müsade etme.

kimi kandırıyorsunuz?
  • akla hakaret içeren kredi kartı. gerçi neden öyle bir banka ile çalışılır onu bile bilmem.
  • adam sözleşmesine yazmış. begenmiyorsan kullanma. 52 * tane daha banka var. istediğinle çalış.
    olağan durumdur.
  • aynısı olmasa da benzeri başıma gelen olaydır.
    zamanında kuveyt türk'e kredi kartı başvurusu yaptığımda, 32 farzı sormuşlardı. 27 de takıldığım için alamamıştım kredi kartını.
  • tekel bayinden alma zorunluluğu yoksa git marketten istediğini al. ortamlarda süt aldım dersin, kim bilcek amk!
hesabın var mı? giriş yap