şükela:  tümü | bugün
  • müstakbel ekşi sözlük yazarı. sağlam geliyor
  • sığacık kaleiçi'nde seferihisar'ın en güzel mezelerinin yapıldığı, tarihi kale duvarına sırtınızı dayayıp kaliteli muhabbetin dibine vurabileceğiniz eşsiz bir ortam.
  • şimdinin çaylağı, geleceğin yazarı. gayet iyi yaziyor, biraz feminist tad alsam da, takipteyim. *
  • şu yazısını okurken gözlerim kanadı. eline sağlık.
    kendimi karanlık çağ'dan rönesans'a adım atan italyan gibi hissediyorum. sohbeti ilerletmek isterim. ama ulaşamıyorum.
    bana ulaşmak gibi bir amacı olursa, bunu favlasın, edit çekerim.

edit: kik messenger yukleyip hapsuuhapsuu nickini aratıp beni bul. ordan bi' yola saparız. ama yaz lavie olduğunu.
  • yardırarak geliyor..

muhtemelen yılbaşı hediyesi olarak yazar alımından nemalanacaktır.umarım yani.
  • tuğla gibi yazıyor ama güzel yazıyor. çaylaklardan takip ettiğim iki üç isimden biri. arada sağolsun beni de favoriliyor.
    bana ulaşmadı, bekliyorum hala.
  • psikoloji eğitimi aldığını düşündüğüm, gayet dolu dolu yazan ve çaylaklıktan bir an önce çıkmayı ümit eden bir yazar. 32 bin entery favorilemeyi nasıl başardı merak ediyorum ayrıca.
  • sosyal fobi konusunda canı yazmak istemiş sanırım :)

bak sana bir tüyo;

şarkı sözü füzyonu yerine sözlükte online oluş süreni artırıp giri yazmaya devam et. bence az kaldı, biliyorum sabırsızlanıyorsun ama hırsını böyle al şimdilik.
  • sözlüğe bir an önce gelmesini istediğim, çaylak listesine hiç yakışmayan yazar adayı.