şükela:  tümü | bugün
  • sağlam bir sestir kendileri.

glee'de söylediği birçok soloyu kendi sesine bağlar ve sizi orjinalini dinleyemez hale getirir. ama kendisinin bundan sonraki projelerine çok dikkat etmesi gerekiyor. her seferinde sesi güzel hatunu oynamak bir yerden sonra insanları bayma noktasına getirir. rol aldığı her dizi ya da sinema filmi projesinde şarkı söylememesi tek temennim. gitsin soundtrackte söylesin ya da en fazla bir şarkıyı. broadway'deki kariyerini sağlamlaştırması ile tek dileğimdir.

cory monteith'in ölüm yıldönümünde başka bir erkekle öpüşme hadisesine gelirsek eğer bu konuda en fazla yorum yapabilirim. evet çok tatlı bir çiftti ve birbirlerine çok yakışıyorlardı ancak olaya kızın açısından bakalım bir de. benim de uyuşturucudan kurtulduğunu zannettiğim nişanlım düğünümüze iki hafta gibi bir süre kalmışken aşırı dozdan bir otel odasında ölü olarak bulunmuş olsaydı; çok üzülürdüm evet ama en çok hissettiğim duygu da aldatılmışlık olurdu.
  • ryan murphy'nin glee'den sonraki yeni dizisi scream queens castine katılmıştır.
  • yeryüzünde canlı performans sırasında kayıttaki sesinden daha iyi performans sergileyen nadir insanlardan birisidir kendi.lakin yine performans sırasında yüzü garip şekilller alıyor ama o ses için her şey değer.
  • dedeleri selanik göçmeni olan kadın. bu özelliğiyle abd'de çok hava atıyormuş. kim kardashian gibi karslı değil tabi. bu konuda ne kadar övünse az.
  • 12 gün sonra 30 yaşına girecek olan güzel oyuncu/şarkıcı.
  • neden bu kadar itici bulduğumu çözemediğim oyuncu. dizideki karakteri diyecekseniz diziyi izlemiyorum, sadece şarkılı kısımlara denk gelirsem izliyorum. sesi çok hoş ama kendisi inanılmaz itici geliyor, makyajını mi kötü yapıyorlar, nedir anlamadım.
  • celine dion'un veliahtı sayılabilecek kadar güçlü bir sese sahip kadın. hele bir it's all coming back to me now ve to love you more söylüyor ki kulaklar bayram eder.
  • şarkı söylemenin ve sahnede olmanın fena hâlde yakıştığı oyuncu
    keşke glee'de söylediği şarkılara benzer türde bir albüm yapsaydı, çok daha başarılı olacağını düşünüyorum...
  • run to you şarkısında yardırmaktadır.
  • "places" albümüyle nihayet kendine yakışan müziği yapmış. son bir aydır tüm albümü baştan sona tekrar ve tekrar dinledim durdum. ilk albümü piyasaya yönelik bir albümdü. güzel şarkılar vardı evet ama olmamıştı. lea bir diva.! broadway'de büyümüş, sahne tozu yutmuş bir yetenek. kesinlikle yeteneğini boş pop şarkılarla tüketmemesi gerekiyordu, neyse ki hayranlarını dinlemiş ve derinliği olan, sesine yakışan bir balad albüm çıkarmış. hangi şarkısından bahsetsem bilemiyorum ama bana en dokunanı kesinlikle "hey you" oldu. şarkı boyunca cory canlandı gözümde. dolayısıyla benim hayatımdan bir parçayı da yansıtması duygusal bağ kurmamı sağladı şarkıyla. sevdiğinin gitmesi... sonsuza dek.
    "but before you go
    you should know
    ı love you more
    ı said so"

sonrasında "sentimental memories" ile altın vuruş.