• riot games tarafından geliştirilmeye devam edilen yenilikçi kart oyunu.

https://www.youtube.com/watch?v=zds1qcrfucu

pc için ön kayıtları buradan,

android için ön kayıtları buradan yapabilirsiniz.

yol haritası
  • riot games tarafından az önce açıklanan kart oyunu. tabii ki pay 2 win, fakat diğer kart oyunlarının aksine oynadıkça daha çok kart kazanabileceğiniz, sadece paraya veya şansa göre değil oyun süresine göre daha da güçleneceğiniz bir oyun vaad ediliyor. merakla bekliyoruz tabii

websitesi: https://playruneterra.com/
  • bu gece riot games resmen show yapti ardi ardina 4 tane oyunu duyurdular.
  • 2020'de çıkması beklenen riot games'in yeni kart oyunu.
  • piyasayı ele geçirme potansiyeline sahip, 2020'de çıkacak bir kart oyunu.

kart oyunlarının bir süredir başını çeken hearthstone'un, blizzard'ın blitzchung olayında yaptığı hareketten sonra oyuncu kitlesinin bir kısmını kaybedeceği açık. doğrudan rakip olacak bir oyunu açıklamak için doğru bir zaman seçtiler. muhtemelen bir süredir geliştiriliyordu, ancak son olaylardan sonra gelişine yapıştırdılar.
  • hearthstone gibi p2w olmazsa uzun süre oynanacak kart oyunu.
  • google play store'da ön kayıt yaparak çıktığı zaman haberinizin olacağı yeni kart oyunu.
  • ilk gördüğümde hearthstone replacement'ı sandığım oyun. umarım lol'deki gibi bir yol izlerler ve p2w yapmazlar, işte o zaman yine kral olurlar.
  • riot'un blizzardlaştığı oyun bana göre. blizzard'da bir yerden sonra içerik yaratmadan kendi evreni içerisinde farklı oyunlar yaratmıştı(hearthstone heroes of warcraft ve heroes of the storm). riot'da bu yoldan gidip kart oyunu haricinde bir kaç oyun daha yapıyor.

söz konusu kart oyununa baktığımda ise arayüz çok hoşuma gitmedi, umarım ilerleyen zamanda düzeltirler. bunun haricinde oynanabilirlik olarak fena değil gibi ama ilk çıktığında kartların güçlerini dengeli görmek zor olacaktır.

bunun haricinde kart oyunlarının hepsi pay2w'dir. beğenmeyenleri kart oyunlarının babası magic the gathering'e havale etmek istiyorum. millet binlerce lira harcıyor lan o oyuna at kafası. heartstone gibi pay2w olmasınmış. pay2w olmayan kart oyunu mu var lan diye sormak istiyorum, pişti oynuyor sanki bana pezevenk!
  • riot games'in duyurusunu yaptigi online kart oyunu. 2020 gibi cikmasi bekleniyor.
hesabın var mı? giriş yap