• redditdeki trolllemeler çok iyi en iyiside messiye 10 numaralı los angeles lakers forması giydirmişler :)
  • serie a yönetiminin el altından inter'i fonlayıp milano'ya getirtmesi gereken futbol tanrısı.
    son yıllarda kalite ve izlenilirlik açısından ikinci siraya yukselip premier lige alternatif olmusken inter'in juve hanedanlığını yıktığı yerde ronaldo-messi kapışması bütün dikkatleri üzerine çekmesini sağlar.
  • ingiltere premier ligine giderse, müthiş keyifli olur.
  • juventus yapmaz mı bir bomba be. şu gözler ronaldo ve messi ikilisini izlemesin mi? fena mı olur. harbiden efsane olurdu.
  • görsel

hadi messi yapabilirsin aslanım.
  • yıl : 2021
    zaman : ağustos aylarının başı
    tarih: 5-6 ağustos civarları
    mekan : ekşi sözlük

iddia : zekasal bir takım problemler yaşayan bir arkadaş tarafından “oyun görüşü “ yok denildi .

evet , lionel messi’ye denildi bu ..

evet bu adama denildi

bu utanç hepimizin ..

teşekkürler ekşi ailesi
  • 16 yıllık koca serüven bitti, neler neler yaşandı ama nedense benim gözümde canlanan ilk şey 2011 civarında arsenalin, real madrid'in falan içinden geçtiği şl maçları oldu. çay bahçesine gider izlerdik yağmurlu salı çarşamba akşamlarında. eve dönerdik sonra ama sanki rüyadayız. öyle bir mutluluk. bir futbol maçından ne kadar mutlu olabilirse bir insan, o kadar mutlu keyifli olurduk. on sene olmuş, zaman çook hızlı geçiyor...
  • ah be messim..

bir ronaldo hayrani olsamda messiyi cok seviyorum ve barcelonanin resmi instagram hesabinda sozlesme imzalamayacagiz demesi ve mackolikten gelen bildirim beni cok buyuk soka ugratti. ya abi cidden messi gibi bir olaganustu bir futbolcuyu super lig ugruna nasil hice sayabildiniz aq aklim almiyor. zaten son sezonlarda barca messiyi cok yipratti ve aslina bakarsan boyle olmasi messi icin daha iyi olmus olabilir. messi ve ronaldonun ayni takilda futbol oynamalarini isteyen bircok futbol sever var ve belki bu istek gercek olabilir. umarim gercek olur onlari ayni takimda gormenin hayali bile paha bicilemez guzellikte. umarim messi futbol ile olan son zamanlarini daha guzel bir sekilde gecirir ve kariyerini guzel bir sekilde noktalar
  • henüz kariyeri bitmedi ama koca bir hikaye sona erdi. bu hikayeye başından sonuna kadar tanık olabildiğim için kendimi şanslı sayıyorum ancak futbolcu kariyerlerinin başına ve sonuna şahit olduğunuzu fark ettiğinizde yaşlanmaya başladığınızı anlıyorsunuz. rooney futbolu bıraktığında da değişik hissetmiştim. everton'da 16 yaşında ilk resmi maçına çıktığını haberlerde görmüştüm mesela, kariyerini sonlandırdığını öğrendiğimde bu haberi izlediğim an aklıma gelmişti.

messi'nin ayrılışı da bana ntv spor günlerini hatırlattı. tiki takaya ilk kez şahit olduğum andaki şaşkınlığımı hatılarttı. xavi'yi, puyol'u, iniesta'yı hatırlarttı. mükemmel geçen el clasico maçlarını hatırlattı. üzücü bir ayrılık ama bir yanım da messi'yi farklı bir takımda görmek için sabırsızlanıyor. madem bu ayrılık olacaktı, keşke birkaç sene önce yaşansaydı diyorum sadece. hem barcelona için hem de messi için boşa kaybedilen yıllar oldu bunlar.
  • psg ye giderse dehşet verici bir forvet hattı olur

neymar messi mbappe

bu arada napoliye gidip tek başına şampiyonluklar kazandırmak öyle çocuk oyuncağı değil. bunu 1 kişi hariç kimse yapamaz.
hesabın var mı? giriş yap