3318 entry daha
  • muhtemelen yeniden tff başkanı seçilecek kişidir. malum bir camianın tff konusunda yan çizmesine bakılırsa, siyaset kalması yönünde emir verdi. derhal istifa diyenler, imza noktasına gelince imza veremediler. zaten kulüplerin büyük bir kısmı siyasete bağlı.

    seçim günü gelince de galatasaray, trabzon oy vermeyecektir ama çoğu alt liglerden oluşan delegelerin desteğiyle başkan seçilecektir.
  • bu adama neden hergun hakaret ediliyor.? hatta adım gibi biliyorum. eğer yarış gs ile bjk arasında geçse bu adama bu kadar yuklenilmeyecekti. zira yarışmayı bilen iki takım var orada. hatta bu yaşandı 2021 de. beşiktaş gol averaji ile şampiyon oldu. ama kimse o zamanki tff baskanina lanet okumadı. bu sene olan tüm skandalların müsebbibi fenerbahce ile ali koç. tff istediklerini veriyor. daha çok istiyorlar. belki de buyukeksinin en büyük hatası bu. elini verdin kolunu istediler. onu da verdin canını istediler. fenerbahçeyi cikartirsan. herkes mutlu , heyecan dorukta. milli takım şampiyonada. beinsport fazla ödemeyi kabul etmiş. haksızlık yapmayalım bu adama
hesabın var mı? giriş yap