• hatırlatmakta fayda olduğunu düşündüğüm kampanya.
    farklı düşüncelere evet.
    ama edepsizliğe hayır!
  • cinsiyetçi, tecavüzü ve tacizi meşrulaştıcı yazılar yazması sebebiyle troll denip geçilmemesi ve insan haklarına saygısızlık sınırlarını zorlayan lord eddard stark ın uçurulmasını desteklediğim kampanyadır.
  • yine ne yaptı lan? ben engellediğimden beri görmüyorum yazdığı mallıkları...

bu sözlük böyle işte. haşmetlümüze değil küfür etmek, tayyip desek uçuruluyoruz yeri gelince. ama bu mal herif atatürk'e söve söve bitiremedi, değil uçurulmak entryleri bile silinmiyor.

ikiyüzlülüğe katlanmamak için siz engelleyin, kendi mutlu ve faydalı sözlüğünüzü yaratın.
  • nefret suçu işleyen ve halkı kin ve nefrete sürükleyen bu suser'ın uçurulması gerektiğinin beyanı.

ey sözlük yönetimi, bize sunduğunuz yazarı ve başlıklarını engelleme seçeneği, bu yazarın kustuğu pisliği ortadan kaldırmıyor. siz evinizin ortasına biri kustuğunda üzerine gazete örtüp yokmuş gibi mi davranıyorsunuz? peki yazar olmayan sözlük takipçilerine hangi çözümü sunabiliyorsunuz?

regus ofis ve bir bebeğin ölümüne sebep olan özel hastane ile ilgili bilgi veren suserları uçururken 5 dakika düşünmezken cumhuriyet'ten nefret eden bu bağnazlara neden tolerans gösteriyorsunuz? her ay yüzlerce milyarlık reklam gelirini cukkalarken size bedavaya içerik üreten yazarlarınıza karşı zerre kadar sorumluluğunuz yok mu?
  • lord eddard stark'ın başlıklarına yazanlara bakıyorum neredeyse hiç destekleyen yok. adamın başlık altlarını doldurup sonra uçurulmasını istemek çok saçma. her seferinde aynı taktikle aynı şeyi başaran biri. desteklemediğim kampanya. o aptalca başlıkların altını dolduranlardan başlayacaksak onu tartışırım. adam elinde yün, oynatıyor hepimizi.
  • gereksiz kampanyadır. başka nick alarak tekrar gelebilir bu arkadaş. baktım, ben zaten engellemişim bu yazarı, açtığı başlıklara da bakmıyorum bile, yüz metre öteden belli saçma sapan şeyler olduğu. bu başlıkları popüler yapanlar sizsiniz, bunu anlamıyorsunuz. başlığın altında yüz entry varsa, 95 tanesi başlığa muhalif. aklınızca laf sokuyorsunuz, debe'ye giriyorsunuz. siklemeyin arkadaşım, doldurmayın altını başlığın, kendisi ve kendisi gibi düşünen bir elin parmağını geçmeyecek kişiler çırpınsın başlık altında.
  • ucurulmaya kategorik olarak karsiyim, mallara ekledigim yazarlar icin bile. isteyen istedigini yazabilmeli, isterse provokatif. okumamak istiyorsaniz mallara ekleyin, yazdiklari basliklara yorum yazmayin, boylece ilgi de cekmez.

adam bir tas atiyor 50 tane muhalif ayar vermeye ugrasirken onun actigi basliklari gundeme tasiyor, yazmayin, yazmak zorunda degilsiniz, hatta yazmasaniz daha iyi.
  • bu arkadaşın açtığı başlıklar yüzünden artık sözlükten soğudum fakat uçurulması çok tayyipsi bir davranış olurdu.

o yüzden uçurulmasına kesinlikle karşıyım. bu adam türkiye'nin bir gerçeği. gerçekten bu adam gibi düşünen %50lik bir kesim var.

(bkz: face it deal with it)
  • düşüncelerine katılmıyorum ama ifade etmesi için de hiçbir şey yapmam *
  • götüne red bull sokacaksak katılacağım kampanya.

hem gerçekten kanatlandırıp kanatlandırmadığını da test etmiş oluruz.
hesabın var mı? giriş yap