• yerli southpark karakteri. bir aynaya bakan bir henki fenki.
  • kendisi geleceğin en daşşaklı yönetmenlerinden biri olacağı için şimdiden yalakalık yapmakta mazur görmediğimiz yavru tiplemesi.
  • yurdumuzun narin sesli yavrularındandır kendisi.
    itina ile muhafaza ediniz.
  • neşelidir genel olarak
    tadından yenemediği, yanında yatıldığı zamanlar çok olmuştur.
    ancak
    sinirlendimi gözü dönebilir 360 derece.
    aman dikkat...
  • tek rakibinin thy olduğu bir dönemi 56 promil sonucunda ehliyetini kaptırmak suretiyle kapatmış olan, birde rüşvet almalarına ikna edemediği polisleri yanlarından geçerken hareket çekmek suretiyle taciz ettikten sonra az daha nezarethanede sabahlamamıza neden olayazan, imanı kuvvetli kendisi haşmetli suser kişi.
  • imdb de rastladığımız milli gurur. fazla akıllısı bas ağrıtır detirtenlerden.
  • 22.04.2005 01:24 itibariyle spiderman'e ayaga düsmüs deyip gönlümün bam telini böngürdeten suser. bak aglarim bak agliyorum bak..
  • birlikte ömür boyu çalışılası nadide iş arkadaşı. onunla çalışırsanız her çalıştığınız iş yerine en yakın ve en güzel pasta yapan pastaneyi bilmemeniz kaçınılmaz(zira asla gözünden kaçmaz); işten sonra akılacak eğlence kaynağını öğrenmeniz olası; hem çalışıp hem eğlenelim hatta az çalışıp çok eğlenelim ve hatta evde yalnızken çalışalım birlikteyken eğlenelim ekolüne baş koymanız kesindir.

yeni bir dizinin kutlama gecesinde içilen tür nevi içkiden sonra dizinin ilk bölümünü izlerken gelişen olaylar:
    lp: ya bu bizim yazdığımız dizi mi?
    k: evet abi.
    lp: alla alla. dur ben bi yakından bakıyım.
    der ve ekranın dibine gidip bir süre izledikten sonra döner.
    lp: hakatten bizim diziymiş ya. ya çok kötü olmamış mı?
    k: yok ya. süper olmuş bence.
    lp: alla alla. bana öyle geldi o zaman. emin misin?
    k: valla çok güzel.(dizi dört bölüm sonra yayından kaldırılır bu arada)

gece sıkıntıdan akademi türkiye jürisine "şşşt jürii" lafları eşliğinde atılan leblebilerle devam eder. ne diyim allah akıl fikir versin. amin.
  • futboldan anlayan nadir hatunlardandır. wining elevendaki iddiasızlığı da tamamen alçak gönüllülüğündendir.
hesabın var mı? giriş yap