• "müslümanlar sudan'da x milyon kişiyi öldürdü" diye kesin bir ifade kullanıyorken,

"kony kendine hristiyan diyor ama biz ona şeytan diyoruz" diyerek tarafını belli etmiş film.

müslümanlara katilliği yakıştırırken, kony'ye hristiyanlığı yakıştıramıyor nedense bu film...
  • bu film sayesinde analım kendilerini, öylesina aklıma getirdi.

(bkz: manic street preachers)
  • burada oturup tüm mazeretleri haklı çıkarmak
    benim yapabileceğim bir şey değil.
    fakat oradaki herkese bir şey sormak istiyorum...
    ...çocuğu, abisi, ablası veya kardeşi olan herkese...
    bugün çocuğunuz veya ailenizden biri kaçırılırsa...
    delinin teki gelirse bir terörist gelirse...
    ailenizden birini veya çocuğunuzu kaçırırsa...
    ve ben size "çocuğunuzu eve getirebilirim." dediysem...
    onu nasıl eve getirdiğimin bir önemi var mı?

sözleriyle, hristiyan olmasının hiç bir önemi yok. bu adama müslüman olarak veya her neye inanıyorsanız destek verin ve o çocuklara yardım edin.

bağış yapın

bu bir insanlık sorunu, bırakın birileri hristiyanlık, müslümanlık, misyonerlik için yapsın ancak siz onlara çocuklar için ve insanlar için yardım edin.

iyi ki varsın, sam childers! sen var olduğun sürece kötülerin bu savaşı kolay kazanamayacağını bileceğiz. allah seni korusun, yar ve yardımcın olsun.
  • film değil de belgesel gibi bir şey. sonu yok çünkü. nasıl bitti ne oldu anlamadım. yardımsever bir adamın hikayesini anlatmak istemişler ama o hikaye henüz bitmediği içini adam çalışmalarına devam ettiği için bir pek bir anlamı olmamış. ama izlerken sıkmıyor, çünkü michelle monaghan var.

6/10
hesabın var mı? giriş yap