• hesap başı 100 gb bulut alanı veren mail.ru servisi.ayrıca yüklediğiniz dosyaları link alarak internette paylaşabiliyorsunuz.

https://cloud.mail.ru/home/
  • 1 tb alan verirken hesap açmıştım buradan. ingilizce dil seçeneği de olsa gayet güzel bir hizmet olacakmış, bir sorun çıkarmadı şimdiye kadar. bilgilerimizi falan alıp bir yerlere satmıyorlarsa iyi. sakata gelmesek bari.*
  • online microsoft office yazılımlarını kullanabilme özelliğini getirmişler güzel olmuş. bilgisayara ek program indirmeden tarayıcı üzerinden word, excel ve powerpoint belgeleri yazıp, düzenleyebiliyorsunuz.
  • ne oldu bilmiyorum bugun upload konusunda baya sikintili. jpg falan atinca sak diye hemen upload ediyor ama 2mb kucucuk bir ebook icin 5 dakka bekledim. 600 mb filmi hic sormayin 4.5 saat falan oldu hala bitiremedi. bir senedir upload'un amina koydum dolduramadim 1tb alani bugun ne oldu da siki tuttu boyle hayret.

edit akbayram: gece 2'den sonra kendiliginden duzeldi
  • rusça olduğu için hiç bir şey anlamadığım ama yine de bulunsun diye bir hesap aldığım bulut ya da mail. mail adresi de almış olabilirim bilmiyorum. her şey rusçaydı.
  • sırasıyla verdiği alanı 1 tb, 100 gb, 25 gb olarak düşüren mail.ru servisi. şuan 1 tb alan almak isterseniz parayla satıyorlar. oda yıllık 499 ruble. türk lirasıyla 22,65 lira yapıyor ortalama. bulut alanı arayanlar kaçırmasın derim. sunucuları çok hızlı.
  • bilgisayarımdaki dosyaların önemli bölümü d sürücüsünde. d sürücüsünü tamamen kendisiyle senkronize ettim. kpss sınavından çıkan beyin bedavacı abi gibi kafam iki yıldır rahat. bütün dosyalarım, arşivlerim orada duruyor. bu slavların üzerimde hakikaten çok emeği var. hayatımdaki en güzel şeyler hep slavlardan geldi. god save the slavs.
  • videolara online izleme özelliği getirilen servis. 1 terabayt depolama alanıyla tüm bulut servislerinin eline vermektedir.
  • an itibari ile sayfasında 504 hatası vermektedir. cloud servisi için endişe verici bir durum. dosyalarını bu servise yedekleyenler çoktan yusuf yusuf etmeye başadı. örneğin ben
    edit: beş dakika kadar sonra düzelmiştir. yapma böyle şeyler mail.ru
  • 2014 başlarında 1 tb alan vermesiyle daha fazla tanınır hale gelen cloud servisi. o kampanyadan sonra 100 gb boyutuna düşürdü. 2014 ortalarından beri yeni üyeliklere 25 gb vermişti fakat şu an 16 gb ile yoluna devam ediyor. nereden nereye...
hesabın var mı? giriş yap