• nargile'nin sap kısmı..
  • eskisehirde nargile icebileceginiz bir cafe
  • nargilenin gövdesinden dumanın çekildiği uca kadar, hortum dahil bölümün tümü.
  • tümüyle fallik bir aparat olmasina ragmen, has er kisinin bununla tinmadan oral iliski kurmasi ilginç bir çeliski barindirir nargile konseptinde. öyle acayip bir mevzudur..
  • istanbul'un avcılar semtinde bulunan modern bir kahvehane.
  • bursa-görükle de nargile icibileceniz yegane kafe. bazen kullanilmis agizlik eveya nargile ile musterileri tokatlamasina ragmen ucuz ve guzel muabetlerin dönmesi sayesinde en cok asindirdigim mekanlardan biri.
  • hisarönünün arka sokaklarında yer edinmiş haftanın yedi günü açık, adından dolayı nargilesi tercih edilse de türk kahvesi ve pazar sabahı kahvaltıları ihmal edilmemesi gereken mekan...
  • koyun derisi olursa daha makbul olacak olan nargile aparatıdır. eger bir marpuctan tek aroma icilirse her seferinde nargileden ayri bir keyif almanizi saglar. nargile cafelerde naneli ve cappicinolu aroma icilen marpuclar ayri tutulur.
  • nargileyi kolayca içmeyi sağlayan ve nargileye takılan hortum biçiminde uzun ve bükülebilir boru.
  • bugün tahtakale'de nargile parçaları satan bir dükkanda marpucun duman çekilen ucuna plastikten kobra yılanı taktıklarını gördüm. sipsi de yılanın ağzına giriyor. adamlarda ne hayal gücü varmış arkadaş.
hesabın var mı? giriş yap