• sertliğe gelemeyen oyuncu. biraz sıkı bir savunma karşısında çaresiz kalıyor.
  • ne kadar soğukkanlı olduğunu maccabi electra karşısında sergilemekte olan oyuncu. takımı neye ihtiyaç duyduysa üretti, fakat maalesef yeterli olmadı.
  • cai zaragoza takımına transfer olan oyuncu.

ted'de ortalama 27.5 dk 10.7s- 2.7r- 2.5a / 1.5tk ortalamalarıyla oynamış, %41 üçlük ve %82 serbest atış isabetleri var. bekleneni veremedi, daha iyi bir sezon geçirmesini beklerdim şahsen ama sakatlıklar falan engel oldu.
  • euroleague'de geçen sezon olympiakos'ta oynarken 1 (yazıyla bir) sayı ortalaması yakalamışken, 7 dün akşam maccabi electra'ya karşı 24 sayı atarak kupon yırttırmış litvanyalı basketbolcu.

bir de... boyu sadece 3 santim uzun benden ama 2 karış uzunmuş gibi görünüyor. litvanyalı basketbolcu aurası mı vardır adamın, anlamadım.
  • ted ankara kolejliler'e transfer olmuş. net iyi bir transfer. eurocup oynayan takımlar da alabilirdi ama anladığım kadarıyla ted kolejliler iyi takım kuruyor. baltıklıları severim ben litvanları severim.
  • şaka maka çok çok iyi bi transfer, istikrarlı şutör.

adam geçen sezon rytas formasıyla serbest atışlarda %91, üç sayılıklarda %44 ile oynadı.
hesabın var mı? giriş yap