• tanrinin bircok insana parmak ve bana vucud vermesinin sebebi..
  • ilk kural sudur ki en onemli maddesidir. sevilmeyen ya da hoslanilmayan kimseye asla yapilmaz .yapilamaz .masaj yaptiran kisi hissettiginden midir bilinmez masaj rahatsiz edici gelir .
    kardese kizilmissa bile kardes bunu aninda masaj yapan kisinin parmaklarindan hisseder.

sevismenin ardindan dusa ya da kuvete sokulan sevgiliye basarili sekilde yapilirsa masaj sonrasi size evlenme teklifi dahi edebilir ki bu iyi midir degil midir cevaplamak tamamen masaji yapan kisiye kalmis
    -iyi bir masaj icin fonda jazz ya da klasik muzikonerilir. ses cok yuksek olmamakla birlikte kisikta olamamalidir.

-mum isigi nda yapilirsa mum damlalarini sirta dokerek yagli bir masaja baslangic , basarili bir aksiyon ve mistik ortamla masaj yapilan sansli sahisyetin tum sinirlerini yumusatmak icin birebirdir.yalniz kullanilan mumun kokulu ve kaliteli olmasina dikkat edilmelidir.yanarken siyah duman cikarmamalidir.

- once kokusu iyi olan bir vucut losyonu bulunmalidir sirtin tam ortasinda her iki yana dogru daireler cizilmelidir.

- parmaklarin hassas olmasi gerekmektedir ki sirttaki ya da bacaklardaki her sertligi farketsin . aksi halde masaj yaptiginiz kisinin cigliklarina maruz kalabilirsiniz .

- eller yumruk haline getirilerek daireler cizilebilir

- birde elleri dikine tutup hafif ama hizli bir tempoda omuzla boyun arasina yatay sekilde vurulmalidir .

- yine elleri yumruk halinde kuyruk sokumunda mikser karistircisi gibi hizli bir sekilde deriyi titrecek sekilde sallanmalidir.

-masaj yaparken kuyruk sokumuna oturulmamaya dikkat edilmelidir. vucudunuzun tum agirligini sansli kisinin sirtina vermemelisiniz

- birden minciklama stili vardir lakin bunun gosterilmesi gerekir aksi halde tehlikeli bir silah aline gelebilir

-masaj yapacak olan bayanin tirnaklari uzun olmamalidir uzunsa da hindi gibi olmamasina dikkat etmelidir .

sicak islak bir havluyla masaji tamamlayabilirsiniz lakin sonrasinda adam uyuyabilir . bundan sonra uyandirmak icin masajin tam tersini yapmak icabeder.

- el parmaklari ve ayak parmaklari tamamen ayri bir mevzu konusudur .

aile bireylerine devamli yaparak bu konuda uzman olabilirsiniz bu sizi ailenin en sevilen bireyi kardesi yapar
  • arkadaş kafa büyüklüğü her yerde dert. şimdi bu masaj masalarının yüz koyma var ya, götüne girsin hahaahaha. dur la şaka. bu yerin ayarlanması lazım çünkü bi kafa var bi de benim kafam var :/ rakı kadehinin üstüne iri bi portakal koymuş gibi bi görüntü çok acı. uğur gürsoy karikatürü gibi gtk. kadın kafaya enseye bastırıyo da bastırıyo. abla bi dur, yok no pain no gain anasını satiim. kalkınca beypazarının meşhur south park kennysi gibi olmuş suratla yarım saat geziyorum. derdimi sikeyim butonu di mi?
  • dünya üzerinde en rahatlatıcı birkaç şeyden biri. hiç bitmesin, hep sürsün istiyorum. öyle ki; biri bana masaj yapmaya başladığı anda ilk düşündüğüm şey ellerinin yorulacağı ve masajın bir süre sonra biteceği oluyor. hiç bitmesin lan.
  • şimdi merhaba gençler, ve kendini genç hissedenler.. eleştiriler alıyoruz, efendim neymiş o kız illa ki masaj mı yapıcakmış da neymiş.. biz ne demişiz kızda aranan özellik mi demişiz, hayır, sevgilide..

yani neymiş, biz böyle şeyleri karşıdan beklerken, bir taraftan zaten bunları sunuyormuşuz.. hatta nedir yani siz karşıdan görmeyiverin, ama yapın efendim.. her şey karşılıklı olacak diye bir şey yok.

yeri gelmişken, illa ki sevgiliniz değildir.. bir arkadaşınızdır, kız kardeşinizdir, hatta kendi kızınızdır.. sakınmayınız efendim, masaj güzel şeydir.

peki masaj nedir?

masaj efendim bütünce bir konsepttir. esasen ilgilenmektir, sevmektir. sevgi, sevişmek değildir. tekrar söyüyorum, sevmektir.

o halde karşımızda sevilmeye ihtiyacı olan, yani herhangi bir kadın olsun.

biliyorum, seviyorsunuz ama gösteremiyorsunuz.. nasıl yapacaksınız diye soramıyorsunuz da, çekindiğinizden.. anlatayım ben..

en önemlisi, içinizden gelmesi. içinizden gelmeden burda yazanları yaparsanız bi işe yaramaz, zaten bunlar benim içimden gelenler. herkes kendi içine baksın, kendi içinden geleni yapsın. bu bir örnek babında..

şimdi efendim önce hanımefendiyi güzelce banyoya götürünüz. samimiyet seviyenize göre siz de banyo yaptırabilirsiniz, kendi de yapabilir. benim tercihim ben kendim yaptırırım.. dikkat edilcek husus, hamamda değilsiniz, keselemeniz gibi bir durum söz konusu deil. hem ne o öyle sen kirlisin der gibi.. bu banyonun amacı rahatlatmak, unutmayın, unutturmayın. unutturmamak konusu da şöyle oluyor, ara sıra konuşun. gevezelik etmeden. banyoda sesiniz kendinize güzel geliyor farkındayım ama hiç öyle değil, abartmadan.

sonra banyodan çıkınca sıcak ve temiz havlularla güzelce kurulayınız. temiz demek abi bi kere kullanıldı demek değil bilhassa öğrenciler için söylüyorum, temiz demek temiz demek. yumuşatıcının kokusu belli olacak. sıcak demek de sıcak demek.. ütüyle mi ısıtıyorsunuz, kaloriferin üzerine mi seriyorsunuz, mini fırında kısa süre bekletiyor musunuz naapıyorsunuz orasını siz bulun. çok büyük bir mühendisilik gerekmiyor..

sıcak havlularla, dikkat ediniz çoğul eki kullandım, sarılıp sarmalanmış kişiyi yatağa götürünüz. saçlarını tarayınız.. okşayınız.. seviniz efendim aa.. ilgileniniz..

sonra masaj işte burdan sonrası gibi sanılıyor.. hayır işte bakın öncesinde önmasaj bölümü var hem de kendisi kadar önemli..

sonra masaj işte, ayaktan başlayan başta biten bir süreç. kısa tutmayınız, zamanınız var..

bakın burada önemli bişey.. konuşun ama az. zamanında sadece.. bi de mallık etmeyin ne güzelsin filan demeyin ne anlamı var.

bu arada belirteyim bi kadına doğuştan gelen fiziksel özelliklerle iltifat etmek kadar anlamsız bir hareket yok. onun bakışı, gülüşü, konuşması, ne bileyim tavırları, sesi.. bakın birsürü yetenek var değil mi dikkatinizi çeken, ve ona hayran olduğunuz. bunları söyleyiniz.. yoksa gözü güzelmiş, ne var eşeğinkine de güzel derler..

neyse konudan sapmayalım, masaj diyorduk..

efendim siz anlayışlı kişiler olduğunuz için, ben söylemeden daha ılık süt hazırladınız. muzlu olur, ballı olur, kakaolu olur.. onu artık ne seviyorsa.. ama muhakkak süt. süt faydalıdır.

al iç filan demeyin, üzmeyin beni. alın başını güzelce göğsünüze, içirin güzelce.. sonra işte mayışma evresi tamamlandı.. uyumaya hazır.. ama hemen uyuyamicak, öyle bırakırsanız biraz dönecek yatakta kalkacak, bilmiyor muyuz..

efendim, konuşunuz. bu saatte borsadan filan da konuşulmaz. hayallerden konuşunuz. artık masal analtma zamanı geçti, konuşarak yazılıyor masallar.. konuşturunuz, hayallerini dinlemekle yetinmeyip, geliştiriniz.. ilerletiniz.. soonra da bırakınız, uyur zaten..

işte efendim özetle, masaj derken ne istiyoruz bunu belirttik. ama istemekle olmaz, erkekler olarak yapmamız gerekenler var işte, yukarıda az bir örneğini yazdım..

mesele tekrar belirteyim, sevmekle alakalı, içinizden gelmesiyle alakalı.. yoksa zaten anlamı yok, hem beceremezsiniz de eğreti durur..

haydi, sağlıcakla, mutlulukla...
  • zenginliğin, varlığın, lüksün açık ara en bariz göstergesi.

katın, yatın,araban toprağın olmuş ne işe yarar; eğer masaj yaptıracak kadar vaktin ya da aklın yoksa.
    arkadaş, haftada iki kez ya da her ihtiyacın olduğunda, canın çektiğinde, masaj yaptıracak kadar paranın olması gibi bi zenginlik varmı?
    allahım;
    para vermedin bari zengin bi koca verseydin, her türlü bedel ödeme işini açık masaj çeki olarak vereydi. olmadı bi sevgili vereydin, hiç olmazsa kandırana kadar masaj paketi falan hediye etseydi. hiç birini vermediğin gibi akılda vermedin.

bu dünyadan geçti ama başka bir yaşam olacaksa: lütfen bunları benim haneme yaz. olmadı cennette bi masaj koltuğu ayır, olmadı zengin bi adam nasip eyle, boşanma sonucu olarak "açık masaj çeki kabul edilir" sözleşmesini şimdiden vermeye hazır olduğumu unutma.( parayı bana vereceksen, çalışmam gerekmezse iyi olur).

çan çin çon sesi eşliğinde: açık kalmış bir musluktan geliyomuş gibi su sesi, ılıkça bir oda, sıcak havlular, odayı sızan mum ışığı ile derini delip geçerek iliğine, kemiğine dokunan, sihirli parmaklar.

amin.
  • küçükken 1.000 liraya (evet bin lira) kardeşlerime yaptırırdım.
    sanki çok paraymış gibi biri bi' kolumu ovalardı büyük bi' şevkle, öteki bi' bacağımı yumuklamaya çalışırdı.
    eheh canlarım ya...
  • yaptırmayı geçtim, yapılan birini izlemenin bile beni acayip rahatlattığı etkinlik. uyuyamadığım zamanlar açıyorum bir masaj videosu, 10 dakikada sızıp kalıyorum. o kadar sevdiğim bir şey.
  • bebe yağı başta olmak üzere (ki en uyugnu hint yağıdır) çeşitli kayganlaştırıcılar kullanılarak, efloraj ile kalbin uzak noktasından kalbe doğru baskılı, dönüşte sıvazlama şeklinde başlanılan friksiyon, petrisaj, perküsyon (takopmen, bulting, haşman) gibi maniplasyonlarla devam ettirilen , kirli kanın temizlenmek üzere baskıyla kalbe taşınması ve temiz kanın vücuda yavaşca dağıtılması esaslı , dinlendirme, ağrı dindirme hatta tedavi amaçlı uygulama...

baş parmak ve geriye kalan 4 parmak, 2 ayrı obje olarak düşünülür, bu itibarla "baş parmak sabit 4 parmak hareketli" ya da "4 parmak sabit baş parmak hareketli" olacak şekilde ovulur, sıkılır, çekilir, ısırılır*
    vücudun her bölgesine ayrı ayrı teknikler ile yapılabilir, örn: yüz masajı, kalça masajı*, ayak masajı, el masajı gibi.
    en uygun ve de yaygın kullanımı sırt masajıdır...
  • parayı bulsan ilk ne yaparsın sorusunun cevabını yıllardır bilmeme neden olan eylem.
    3 tane masör tutarım kardeşim. 3 vardiyadan 24 saat, kenarda bulunsun.
    bencil diye düşünmeyin, sırtım ağrıyor.
hesabın var mı? giriş yap