şükela:  tümü | bugün sorunsallar (9)
27958 entry daha
  • bu, akşamki rezaletten sonra masterchef 'i de ben hayatımdan diskalifiye ediyorum. güle güle acun.
  • acun, uğur'un sırtından para kazanıyor şu an.
  • barbaros ve sefa yukarı çıkarken özgül 'un ağlamaktan gözlerinin kızardığı çok bariz..
    reytingleri çok düşecek bu proğramin göreceksiniz.
    bir gencin hayati ile oynadınız
  • uğur'u çağırıp yayında yüzüne baka baka diskalifiye ettiklerini söylemeleri büyük ayıp olan yarışma. sen adamı diskalifiye edersin, gerekirse elemede 2 kişi gözükür ve döner seyirciye açıklama yapıp yayını kapatırsın. adamı oraya kadar getirip yüzüne baka baka diskalifiye etmek, hala kovduğun yarışmacıdan faydalanmak, onun üstünden reyting ve para kazanmak demektir. bu da son derece etik dışı bir hareket. hiç hoş değil bu yapılan.
  • gerçekten üzgünüm. uğur adına insanlık adına bu programı izlemiş olduğum için en çok da kendime. bugün itibariyle tv de tek izlediğim şey olan bu yemek programını bırakıyorum. lincin her türlüsüne karşıyım. siz bir insanı linç ediyorsunuz şu an yazıklar olsun
  • bir ülkenin yarısından fazlasına küfür eden adam tabii ki rencide edilecekti.

uğur’un yerinde olsam rencidemi yer, yasal yollara da başvururum.
  • keşke uğur yumurta kırıp elenseydi. sonuçta sonuç degismeyecekti.
  • yalnız uğura bu yapılan çok ahlaksızca, orası bir yemek yarışması ve jüriler yarışmacıları yalnızca yemeklerini değerlendirmek için önüne çağırmalıdır. orası duruşma salonu değil.

birilerinin bir başkasına ahlak şovu yapmasından nefret ediyorum.

ayrıca, diskalifiye edecekseniz doğru düzgün diskalifiye etseydiniz.
  • kendisi utanmadan muhabirlik döneminde yaptığı iş ahlakına aykırı şeyleri ona buna gülerek anlatan acun, bir insanı yıllar önce ergenliğinde ettiği küfürlerden ötürü milyonların önünde rencide ediyor. üstelik bunun bile üzerinden ticari amaçlar güderek.

adam en azından o küfürlerini unutmuş, sen yaptıklarını hala elaleme kahkahalar atarak anlatıyorsun.

edit: 30 yaşındayım, ilk defa tv'de izleyeceğim bir şey için bu kadar geriliyorum. bunu da tattırdın bana acun.
  • uğur'un geçmişte attığı tweetlerden biri

(bkz: gevşek acun) imiş.

hakikaten gevşeksin acur.
3154 entry daha