• kişiliğinde mevcut efendilik ve mütevazılık gibi güzel sıfatlar vesilesiyle, doğan hanedanında allah kolaylık versin demek isteyeceğimiz bir kişidir.
  • (bkz: patron)
  • gecen haftaki avrupa newsweek sayisindaki roportajda ingilizcesi yetersiz bir goruntu cizmi$. kendi konumunda birinin bu konuda daha iyi olmasi beklenir.
  • kendisiyle davos'ta yapılan bir televizyon mülakatı esnasında, küresel kriz'e istinaden 2009 yılı içerisinde, türkiye'de gerçekleşecek ekonomik küçülmeyle de doğru orantılı olarak, medya'da da % 30 luk bir küçülme olacağını beyan etmiştir.

zat-i alimin merakı ise, o söz konusu küçülmenin, çalıştırılan personel sayısında mı, yoksa türk medyasının yarısını teşkil eden şirketlerinin sermayesinde mi olacağıdır? televizyonculukta fabrikasyon mümkün müdür? 800 türk lirası'nın % 30'u kaç tl. eder?..
  • heybetli görünüme sahip, üst seviyede yakışıklı ve giyimine özen gösteren, hepsinden öte son derece mütevazı bir adammış. az evvel tanışma şerefine nail oldum kendisi ile, yüksek ihtimalle kullandığı range rover'ını 2011'in son aylarında 2012 model 4.4 vogue ile değiştirecek. nuri çolakoğlu ile takılıyordu. yalnız itiraf etmeliyim, duruşundan bile etkilendim adamın. tam toyota gibi adam..
  • röportajında çok agresif hedefler peşinde olduğunu belirten yandex'in çiçeği burnunda yönetim kurulu başkanı. başka türlü google ile rekabet etmek zor tabi, agresif olacaksın, yılmayacaksın falan filan. google %99'una sahip türkiye pazarının, amaçlar google'ı tahtından indirmekse eğer agresif olmaktan başka bir şans yok. buyrun bu da röportajın tamamı

http://www.capital.com.tr/…berler/24498.aspx?0.page
  • attan inip eşşeğe binmiş, fena.
  • 2.yiğit bulut vakasının aktörü olmaya en büyük aday.kayınpederi aydın doğan'a resti çekmiş ve karşılığı olarak holdingle ilişkisi kesilmesi olmuştur.tabıii bu keskin viraj birilerinin dikkatini çekecektir.yakında digiturk turk telekom tarafından satın alınır başına bu adam getirilir diye düşünüyorum
  • yandex gibi yenilikçi bir yapıyı,gelenekçi yöntemle yönetmeye çalışan kişi.

ve bu yüzden yandex yakın zamanda türkiyeden çıkacak gibi genel başarısızlığı yüzünden. adam galatasaylılar yandex'e diye reklam pazarlıyor hala. yaratıcılığa bak.
hesabın var mı? giriş yap