• lcc'de bir yıl boyunca moda üzerine modelistlik ve stilistlik dersleri aldıktan sonra stilistlik yapmaya başlayan eski manken. melek yargıcı, atv'de yayınlanan herkes yanlış biliyor isimli programa katılarak be$ ya$ından beri görmediği, bacalarından rahatsız olan ve didim'de ya$ayan babası selim yarcılı ile 23 yıl sonra görü$mü$, göz ya$larını tutamamı$tır. ayrıca eski manken yeni modacı, uzunca bir süre alkol sorunu ile boğu$mu$tur ve tedavi görmü$tür.

http://melekyargici.com/

ukteyi veren: crackaddict (24.01.2007 15:27)
    notu: "kim ki bu? alkolik bi manken olabilir mi?"
  • nedeni belirsiz bir şekilde bugün gazetelere " teoman 'a deli gibi aşığım, yıllardır peşinden koşuyorum ama olumlu cevap alamıyorum, onun için yazdığım 5 ajanda dolusu şiirim var" gibi bir açıklama yapmış eski manken.
  • israil'i kınamak adına çektirdiği fotoğraflarla takdiri ve tebriği hak eden kadın. harika düşünmüş, şahane pozlar vermiş, sırt üstü yattığında iki yana dökülen ve büyük oldukları için titrek bir akşamüstü çarşaflığındaki denizi andıran göğüsleri de harika olmuş. göğüsleri demişken, tabi amaç o değil ama göğüslerini bizlerle paylaşması çok hoş. sorarım, hangimiz israil'i kınamak adına çıkıp göğüslerimizle fotoğraf çektirmeyi akıl edebiliriz allah aşkına? tebrikler melek, oh melek, oh melek.
  • zamanında deli yürek adlı dizide oynamış eski manken şahıs.
  • göğüsleri gibi protestosunun da sahte* olduğunu düşündüğüm eski manken, yeni protestocu. eğer gerçekten soyunarak dünyanın, bilhassa türkiye'nin dikkatini bu konuya çekmeye çalışıyorsa biraz geç kalmış gibi. filistin ve israil'in dünya haritası üzerindeki yeri veya aralarındaki anlaşmazlık konusunda ne kadar bilgi sahibi merak ediyorum.
  • gülmekten öldüren "ben tekim" videosuyla şu sıralar facebookta gezinen kişi.

-hülya avşar yardım ister, ben yardım istemiyorum olur mu??
    -olur efendim(??!)
    ....
    -ben tekim
    -hangi konuda teksiniz efendim? neyin tekisiniz?
    - tasarımlarla, onlarla, bunlarla, mucitlerle(??!!!) olsun, ben tekim!
  • bize tek olma konusunda önayak olan hanım.

kep atma töreninin ardından 25-30 kişilik bir grupla fasıla gidilecektir ve birkaç gün öncesinde bu video facebook'ta dönmeye başlar. fasıl akşamı yapılan sınırsız melek yargıcı geyiğinin ardından ağızla içilmez ve geceyi herkes "tek" kapatır.

aynen böyle:
    http://www.timsah.com/…sarhos-ve-cilgin/cdm00bm09dr
  • sayesinde paparazzi denilen kisileri farkli bir gozle gordugum sahis... o ne sabir, o ne iyi niyettir kardesim... hani en ufak bi alay etme gayreti, kendini tutamayip anlik bi siritis, iyicene ustune gidip kadini cildirtma cabalari yok. hele bi new york t-shirli vardiki, girmis koluna bunun, dikkat edin merdiven falan diyerekten digerlerini uyariyo (melegin uyarilacak hali kalmamis zaten) onlar da merdivene gelmeden duruyolar soz dinleyip falan. hani adamcagizin gayreti haber maber degil o noktada bu kadini tepetaklak yuvarlanmadan oradan cikarip bindirmek bi arabaya.... vallaha basim bagli olmasa bunlardan biriyle evlenirdim, bilhassa new york t-shirluyle, o derece takdir ettim adamlari.
  • (bkz: ben tekim)
    (bkz: neyin tekisin)
hesabın var mı? giriş yap