• şarkıcı isen ya influencer ile yürüyüp, boş boş cover yaparak patlayacaksın ya da auto tune ile rap yapacaksın. ses veya yaratıcılık kimsenin umurunda değil.

oyuncu isen instagram postunda memelerin olacak. nipple mutlaka şart. merak uyandıran bir yerde dövmen olacak. zaten oyunculuk kimsenin umurunda değil.

kendisi daha önce amerika'daki bir festivalde memelerini göstermiş idi. işe yaramış demek ki.
  • kız tam bir (bkz: libidosu yüksek kadın) görüntüsü çiziyor gözümde. ne zaman görsem ki en son atiye'de gördüm, ayaklı seks gibi endam ediyor. ilgimi falan da çekmiyor diyeceğim ama ilgimi çekmemiş olsa bu analizi nasıl yapardım sorusunu kendime soruyor ve ayrılıyorum.
  • bir anda sol framede görünce, son zamanlarda popüler olan sözlük kampanyalarından biri sandım.
  • şaşırtıcı derecede nevşin mengü'ye benzeyen genç dizi oyuncusu. ilk defa şans eseri bugün gördüm ve anında nevşin hanım zannettim, şok oldum.

görsel
  • neden burnunda ayı halkasıyla dolaştığını anlayamadığım oyuncu kız.
  • sakizdan çıkan dövmeleri vücuduna yapıştırıp ödül törenine katılan bagyan.
  • korkunç bir türkçesi olan dizi oyuncusu. hiç mi diksiyon dersi almıyor bu insanlar anlamıyorum. kızı dinlerken altyazı açacağım neredeyse.
  • daha önce kimse belirtmemiş sanırım ama kendisi 1996 doğumluymuş. bu yaştaki birisinin bile dizilerde çıtır kız rolünde oynamaya başladığını gorunce insan yaşlandığının daha da farkına varmaya başlıyor.* *
  • kesin bu kizin hem ekranda hem de eksi sözlükte torpili var yoksa bu oyunculukla ne dizilerde rol bulur ne de eksi sözlükte hakkinda bu kadar iyi entryler girilir.
  • daha önce güneşi beklerken adlı dizide rol alan efecan şenolsun'un yanılmıyorsam, kız kardeşidir.
hesabın var mı? giriş yap