• facebook sayfalarından alıntı yaparsam "dragos, jessy ve emma" dan oluşan (bkz: kanada) (bkz: quebec city)'den bir (bkz: indie-dance) grubu.

ben de her zamanki gibi (bkz: youtube) sayesinde keşfettim. (bkz: humming man) başta olmak üzere bir çok şarkısı dinlenesi. şu tarih itibariyle instagramda 3400 takipçileri var, ilerde de çok popüler olacağa benzemiyorlar. siz yine de bi şans verin ama.
  • bassline'larına bayıldığım şahane bir grup. tek kelimeyle tarif etmek gerekirse: cool

yeni bir grup, 2014'te kurulmuşlar. kliplerini kendileri çekiyorlar. takip etmek lazım, hızla yükseleceklerini düşünüyorum.
  • (bkz: lauren) parcasiyla gonlumu fethetmis, her parcasinin gideri olan kanadali indie-dance grubu. parcalarina karakter veren bas gitar rifleri ile groove yaratamayacagi insan yoktur.
  • jamiroquai parçalarında ki gibi basslara sahip güzel parçaları var.tavsiye.
  • boludan istanbula çeşitli sebeplerden ötürü tabiri caizse göçmüş biri olarak tailwhip parçasındaki ‘’ country dog won’t die in the city’’ sözü birkaç damla yaş akıtmıştır.
  • cigarettes after sex şarkısının şarkı radyosuna takulmıştı. lauren çok güzel şarkı sonra hope to be arround, seven, tabiki tailwhip.
    alıp başını uzaklaşmak için birebir.
  • bas gitar seven müzik severlerin bayılacağı, tüyler ürperten şarkılara sahip bir indie rock grubu.

gece keşfi diyecektim kendileri için ama daha önce bir şarkısını daha eklemişim kütüphaneme. yüksek ses de açamıyorum bu saatte, yarın bir hatırlatacağım kendime özellike show me how ile lauren şarkılarını
  • bonibon gibi, akide gibi müzik yapan; çok tatlı bir vokale sahip (emma) çok tatlı grup.

dinlerken pozitiflikten ağlayasım geliyor.
    çok sevdiğim bi parçasını buraya linkliyorum.

her şey çok güzel olacak.
  • o baslar nedir öyleeeee dedirten grup. evet, biraz bağımlısı olundu. instagram sayfaları çok eğlenceli. çok şeker bir grup.

kanadalılar, siz nasıl güzel şarkılar yapıyorsunuz. son zamanlarda kimi dinlesem kanadalı çıkmaya başladı.

(bkz: lauren) (bunu son ses dinliyorsunuz. aksi malesef mümkün değil.)
    (bkz: tailwhip)
    (bkz: show me how)
    (bkz: numb) (çok üzüyor söyleyeyim)
    (bkz: say, can you hear)
    (bkz: sad organ)

çute edit: evvet günlerdir dinliyorum bu grubu. çıkamıyorum. şarkılarının sözleri de çok özenli, besteleri kadar. indie'nin bağımlısıyız anlaşıldı.

tailwhip'ten;
    ı'm happy is ı am
    cause ı'm leaving
    days will be the same
    ın a different away
    going to a place
    where ı used to stay
    writing something new
    ın this home ı know
    we'll be all right
    stay here some time
    this country dog won't die un the city
    we'll be all right
    ..
  • kanadalı elektro-pop grubu .'air' esintileri hissettiren,yumuşak sesli vokal abla sizi gezintiye çıkarmak için beklemede .
hesabın var mı? giriş yap