• menzil cemaatinin en az fetö kadar tehlikeli bir hal almaya başladığını gösteren durum. kendisini takkeli insanlar karşılıyor hastanede. yazık gerçekten. bir de gavsım gavsım. ulan adamın tipinden anlaşılıyor zaten nasıl biri olduğu.

haber
  • gavs değil gavastır o...
  • bunlar fetöden daha mankurt,bakalım bunlar ne zamana kadar bizi kandıracak!
  • burada "vurucu" nokta; yaptırdığı hastaneyi gezmesidir.

"menzil şeyhinin yaptırdığı hastaneyi gezmesi" olarak güncellenmesi gereken başlıktır.

millet kırılan telefonunun ekranını yaptıramıyor. bu nasıl eşitlik, hani din kardeşiydik.
  • gayet normal bir durum,

kendileri hastane sahibi olduğu için dükkanını ve çalışanlarını kontrol etmiştir.

yanlış olan ve eleştirilmesi gereken ise tarikatlerin hastane sahibi olabilmesi ve devletin bu tarikatlere sahip çıkmasıdır.
  • menzil silahsız işid'tir ve türkiye için bir milli güvenlik meselesidir. koşullar olgunlaştığında, eğer ellerine imkan geçerse fetö'den beter işler yapabilecek bir itikada ve en az fetö kadar hırslı bir şeyhe sahiptir. saatli bomba bile daha az tehlikeli kalıyor şu mankurt'ların yanında
  • tam sağlık bakanlığını göreve çağıracaktım ki aynı kişiler olduğunu fark ettim. yazık diyebiliyorum sadece
  • isminin ne olduğu önemli değil hükümet hangi cemaate sahip çıkıyor ve destek veriyorsa en az o cemaatler kadar tehlikeli ve bölücüdür.
  • benim gibi hardcore şeriatçıyı bile rahatsız etmiş görüntüdür.
hesabın var mı? giriş yap