• abi öncelikle hoşgeldin. ailecek severek takip ediyoruz seni. sormak istediğim soru şu; seni izlerken ya da dinlerken diyeyim, sesinde hep bir pozitif enerji var. insanın dinledikçe dinleyesi geliyor. küfür etsen valla sabaha kadar dinlerim. bunu nasıl başarıyorsun?
    • çünkü beni çok keyif aldığım bir şey yaparken dinliyorsun. başka zamanlarda emin ol o kadar da olumlu olmayabiliyorum.
  • öncelikle hoşgeldiniz;
    lebron james'in oynadığı en unutamadığınız maç hangisiydi.
  • 1907 fenerbahçenin sorunu sence ne kaan abi?

severek izliyoruz her maçta sen olsan keşke <3
    • frozen artık orta koridoru domine edemediği için ana oyun planları sekteye uğradı ve buna adapte olamadılar.
  • geçtiğimiz gün dirk 31,000 sayı rekorunu geçti. sizce basketbolu bırakana kadar michael jordan'ı bu alanda geçebilir mi?

mj: 32,292 sayı.

bir başka deyişle size göre, dirk 12.5 sayı ortalamalı 104 maç ya da 25 sayı ortalamalı 52 maç daha çıkartabilir mi?

arkadaşlarla tartışırken, olurdu olmazdı derken, büyük kavga çıktı. sizce geçer mi geçmez mi?
  • abi sence yılın çaylağı donovan mitchell mı ben simmons mı olur ?
  • spor spikeri olmak isteyenlere "muhakkak şunu yapmalısınız" diyebileceğiniz bir tavsiyeniz var mı?
  • bir röportajında okumuştum sanırım, unutamadığın anılardan bahsederken izlediğin ilk nba finallerinden bahsetmiştin. o final hangisiydi acaba?
  • merhabalar kaan bey, zamanında nba stüdyo'ya bir adet sorumla (mehmet okur hala oynarken olası bir utah-phoenix play-off eşleşmesinde ne olur demiştim hehe) konuk olmuştum ve o günleri hala muhteşem bir tatlılıkla hatırlamaktayım.

hiç o günlere dönmek ister miydiniz acaba, ya da nba stüdyo'nun mesleki olarak kariyerinizde nasıl bir yer tuttuğunu düşünüyorsunuz?
    • benim meslekteki ilk evim. benim için çok özel. dönmek gibi bir şey yok çünkü zaten aslında devam ediyorum.
  • kaan ağbi selam.

lakers'ı çekirdeği koruması hâlinde önümüzdeki beş sene içinde nerede görüyorsun?

bir de bir arkadaşım second best is the best yazmamı istedi, neden bilmiyorum.
  • mesleğin ve bulunduğun sektör ile ilgili yaşadığın en büyük zorluklar neler? hatta genel olarak bu mesleğin en yorucu tarafları neler sence?
    • benim işim var olan resmi daha berraklaştırmak ve resmin içindeki flu kalan yerleri göstermek. ama genelde izleyici benden veya yorumculardan kendi kafasındaki fikri yankıtlatmasını istiyor. bu olduğu zaman sorun yok. tersi olduğu zaman ise genelde çok ağır reaksiyon geliyor. bu işin doğasında var. ama çoğu zaman ne demek istedğimizi ne anlattığımızı aktarmak çok güçleşiyor. direkt bir bariyer oluşuyor. daha sonra da söylenenler çarpıtılmaya, esnetilmeye başlıyor. sağlıklı bir şekilde bir analiz koymak imkansız hale geliyor ve otomatikman hangi taraftasın argümanına takılıyoruz. herhalde en zoru kendi fikrinin dışındaki bir fikri, popüler olmayan bir düşünceyi anlatabilmek.
hesabın var mı? giriş yap