• sarp levendoğlu'nun genç haline benzettiğim genç oyuncu. şu sıralar öğretmen(dizi)sinde ateş adlı karakteri canlandırmaktadır.
  • sadece çok benzediği için deniz gezmiş'in hayatını oynamasını istediğim çocuk..
  • hızlıca bir kaş göz övüp gidecektim ki, kaşlarını alması söylenmiş. bi kendimden şüphe ettim, yavaşça o kaşları yere mi bıraksam gece gece ne yapsam. şaka maka ciddi bir yakışıklılık sahibi genç. zira doksan sekizliymiş, beğenilmeyen kaşlarından sonra bir şok daha. baya baya gelişimini tamamlamış görünüyor oysa.* yay burcu imiş bir de. yani çocuk zorlasan doksan dokuzlu hatta. dün doğan birine göre fazla yakışıklı.

edit: ups yanlış alarm. kova burcuymuş. o zaman şey, zorlasan 97li ya aldkaşsi. hala dün doğan birine göre fazla yakışıklı.
  • bu arkadaşı niçin bu kadar parlattıklarını parlatmaya çalıştıklarını bir türlü anlamıyorum. kıvanç’la denkleştirenler olmuş. yavaşın canlar yavaşın. bu velet nereee kıvanç nere. olmaz bu çocuk tutmaz benden söylemesi.
  • yakında patlayacak olan şişirilmiş bir balon . bir tiyatro geçmişi yok. rol zaten yapamıyor .
  • hem yakışıklı hem yetenekli bence. çıplak 2’de olmamasına üzüldüğümdür. film çekiyor şimdi, onu bekliyorum, takipteyiz.
  • uzun yıllar sonra ilk kez ne yakışıklı çocukmuş bu dediğim oyuncu.
    esmer seviyorum napayım.
  • yüzünün yukarı kısmı ramazan alt kısmı mert sanki.
    ayrıca o kaşlarla elite dizisindeki omar 'ı anımsatıyor.
  • aşırı yakışıklı ve ekrana çok yakışıyor ve geleceğin aranan jönlerinden oldu bile. kaşlarına laf edenler halt etmiş her şeyiyle güzel ve sevimli bir çocuk.
  • cocukken karahan cantay vardi, orta ergenlige girdigimde de bugra gülsoy bu isimde iste ortalama türdeslerinin soy devami: uzun desek uzun degil, yakisikli desek yakisikli degil, standarttan sapacak bir artisi yok gibi.

yetenekli mi orasini zaman gosterecek, tabii rabbit show becerilerini arada gelip meowlayarak belki de miauliyarak göstermesinin hicbir sakincasi yok.
hesabın var mı? giriş yap