3752 entry daha
  • %80 gelecek diyorlar...
  • gelsin tabi de bu sene fenerbahçe 10 numara transferi yaptı zaten. max'ı yedek mi oturtacaklar. aynı anda max, mesut, bir de santrfor sahada olursa nasıl olacak bu işler.
  • fenerbahçe'nin yeni transferi olması muhtemel türk asıllı alman top tepici. max kruse 10 numarayı aldığı için, kendisi kaç numara giyecek merak ediyorum.

gel hep beraber ''mesut'' olalım.
  • arsenal'den 11.67m€ net para kazanan top tepici. twitter çalkalanıyor. fenerbahçe ile anlaşıp, maaşının bir kısmından feragat ettiği söyleniyor an itibariyle, arsenal ile görüşme de olumluymuş. gelirse parası zaten 3-4 günde çıkar, ali başkan da mesutçuğumu bi reklamda oynatır, sıkıntı kalmaz. sorun para değil de, umarım top oynama azmi, taraftarı olduğu kulüpte tekrar alevlenir.

ulan ne diyorum ben, mesut özil bu...

edit: 2 soru var burada sıkça sorulan cevaplayalım

1- özil, kruse ile birlikte nasıl oynayacak?
    kruse zaten santrfor mevkiinde de oynuyordu bize gelmeden sıklıkla. kariyerinin %40-50si orada geçti neredeyse. alman milli takımında da birlikte oynadılar daha önce.
    2- kruse 10 numarayı aldı, mesut kaç giyecek?
    bence 8

2. edit: maaş düzeltildi 9 demiştim 11.67m€ net alıyormuş yılda.

cevap: "3 günde çıkar" dememe takmış birisi de. zaten mübalağa yaptım da, 1 gecede 60 milyon tl topladı abi bu taraftar. carlos da mesela 1 günde 50 bin forma satmıştı. mesut gelse fenerium'da raf, stadyuma koltuk kalmaz, hisseler 2'ye 3'e katlanır. en önemlisi de prestij artar. umarım fatih altaylı yarın "kandırmayın fenerbahçelileri 2" adlı köşe yazısını yazar.*
  • yavaş gelsin.

not: lefterspor
  • fenerbahçe'nin güncel kadrosunda nerede oynayabileceği tarzı sorulara kendi çapımdaki fikrimi iletmek isterim;

352'nin 2'sinde gizli forvet olarak max kruse'den harika verim alınabilir. böylelikle mesut'a da haydi haydi çok geniş bi hareket alanı çıkar. zaten beklerin git gelli olması ersun yanal sisteminin en önemli özelliği, üstüne kolarov stoper oynamak istediğini söyledi ve sevilla'nin bu dönem 3 stoper transfer etmesiyle kjaer'i kiralama formülleri de dedikodular arasındayken mesut ve kruse'nin beraber oynaması hiç göze batmaz.

özetle; kandırmayın fenerbahçelileri mesut falan gelmez fenere.
  • mesut,iyi takımın iyi oyuncusu.winner karakterli bir oyuncu değil, hiç bir takımı sırtlayıpta şampiyon yapamaz.bence fenerbahçe bu kadro yapısıyla mesutu alıp şampiyon olurum derse yanılır yine çöpe giden milyon eurolara yanarız.
    sankim geliyo da amk.
  • (bkz: zafer ertaş) hayırlı olsun demeden, video paylaşmadan heyecan yapılmaması gereken oyuncudur.

edit: @murcielago mesaj attı şöyle bir tweet atmış kral https://twitter.com/…fer/status/1148008393082384385 hadi hayırlısı.
  • kendisi hakkında kesin ve net bir sonuç var. o bir fenerbahçeli yani londra'da bir aslan var denilmesi imkansız.
  • olmasını istediğim ama olacağını pek düşünmediğim olay. ama umarım olur
7748 entry daha
hesabın var mı? giriş yap