şükela:  tümü | bugün
  • kisinin evdeki huzurunu tumden bozan bir durumdur bu. en keyifli aninizda kulaginiza ulasan aglayislar, feryat ve figanlar cabasi, bi de ikamet eden sahsin bos evde surekli hayaletler ve perilerle ilgili halusinasyonlar gormesi gayet olasidir
  • benim oturduğum ev böyle 1 yerde, üstelik de cihangirin ortasında, taksime on dakka uzakta olmama rağmen... yan tarafta eski meyhane sahibinin ezarı varmış, akşamları rakı kokusu geliyor...
  • geceleri duvarlara zemzem suyu döküyoruz...
  • bi donem sahrayicedid mezarliinin yaninda ikamet ederdikte ben sabaha karshi mezar kazan elemanlar gorunce pek korkmustum ilkin... soora ayni mezarlikta tom sawyeri gordum ... ictik beraber pek korkmuyom artik ...
    icinde bile ikamet edebilirim ... sadece zamanini bekliyom .
  • diriltici hikayesi icin ideal ortam yaratmak icin ilk adim.
  • sabah araba gürültüsü yerine kuş sesi ile uyanma sebebi.
  • genelde korkutucu olarak düşünülse de, mezarlığın hemen yanında ikamet eden bir arkadaşımın babası ölünce o mezarlığa gömüldü. hem de tam evlerinin penceresine bakan yere. arkadaşım şimdi pencereden her baktığında babasını görebiliyor. (arkadaşım engelli ve babası ölürsem ne olur diye evladı için çok endişe ederdi.) ölüm bile ayıramadı onları...
  • çocukken 3 sene mezarlıkla arasından ~3-4 metre genişliğinde yol geçen bir evde yaşadım(yaşadım derken ailecek o evde oturuyorduk :d ). balkondan manzaramız da mezarlıktı haliyle. hava kararınca oturma odasından tuvalete koşarak gidip geldiğimi hatırlıyorum. korkusuz bir çocuk değildim yani. bazı durumlarda korktuğumu hatırlıyorum da mezarlıkla ilgili bir şeyden hiç korkmadım. öğlenci olup karanlıkta okuldan çıktığımızda mezarlığın taş duvarından yürüyerek eve gelirdim hatta.