• ramazan ayında millet kıraathaneleri kapanacak mı?
  • simitin yanında üçgen peynir varsa benim oyum tayyipe. müthiş bir vaat. düşünsene kahvehaneye pardon kıraathaneye gidiyorsun bedava çay, kek, simit, peynir. üf var ya ne vaat. bu kıraathaneden okuyan pırefesör olur. aya çıkar. bravo tayyip reis.
  • benim merak ettiğim konu keki kızlı erkeklimi yiğeceğiz.bilgisi olan varmı.
  • krem peynir yoksa gitmem.
  • hadi gene iyisiniz çomarlar...
    reis menüye simit de eklemiş.
    kuru kuru bir kekle olmazdı zaten bu iş.
  • beyaz peynir domates salatalık zeytin simit ve çay. yanında bir de çehov verseler okunur mu acaba ya da masanın ayağını dengelemek için altına mi koyarlar
  • o değil de bundan 10 sene evvel ciddi bir internet sitesinde okusaydım bu haberi, kaynağa yasaklı site muamelesi yapardım.
    ulan adam ciddi ciddi bunu vaat olarak beyan etti ve hala da utanmadan savunuyor.
    şaka gibi değil resmen şakanın ta kendisi....

bence seçilmek istemiyor yada seçimi sallamıyor. bu zamana kadar yedikleri bokun temizlenmesini bekliyor, o arada götürdükleriyle de amerikada malum kişinin yanında sefasını sürecek.
    umarım ince seçilir seçilmez reis ve reisçilere yurt dışına çıkış yasağı koyar.
  • oralet olmadan asla kıraathaneye gitmem.

(bkz: oralet kıraathanenin messi'sidir)
  • izmir'deki millet kıraathanelerinde boyoz servisi olmazsa darılırım, kıraathaneye gidip yine kek yer çay içerim ama tepki olarak ordan çıkıp gideceğim millet bahçesinde yuvarlanmam, ellerim cebimde somurtarak dolaşırım, çok net koyarım tepkimi.
  • akşam yemeği de çıksın, kıraattan ayrılmam.
hesabın var mı? giriş yap