• mini etek giyerek bir erkeğin bakmasına öküz diyen maymundan daha anlamlıdır. bu olay erkeklerin "bütün sevgililerim versin ama karım bakire olsun" modundadır. kimse bakmasın istiyorsan evinde giy güzelim. he şunu da söyleyeyim, çarpık, bodur ve tombik bacaklılara da 2. kez bakmıyoruz midemiz bulanmasın diye.
  • kadın mini eteği zaten baktırtmak için giydiğine göre sorun olmaması gereken öküzdür.
  • teşhircilik yapan kişiye değil, mağdur olan kişiye yapılan yaftalamadır.
    teşhircilik suçunu işleyen kişiye tck da 6 aydan 1 yıla kadar hapis cezası biçilmiş olup ben daha bunun hiç bir bayana uygulandığını görmedim.
    piyasaya erkekler cinsel organı belirgin bir şekilde çıkarsa, doğal olarak ona bakan bayana öküz denmez ve erkeğe ceza kesilir. sapık dengesiz olur. çünkü hatun kişi kendisi isteyerek buna baksa bile durum değişmez, buna sebebiyet veren ve bu şekilde tatmin yoluna giden erkek kişi gerçekten sapıktır.
    lakin ki roller değiştiğinde, bunu bayan yaptığında mağdur olan erkeğe öküz denmektedir.

"e bakma canım bakmak zorunda mısın?" denildiğini duyar gibiyim.
    metrobüste çevrende mini etekli, meme uçları belertmiş dişi kişiler çevreni sardığında, etrafını dönmek suretiyle toplamda 360 derece olan görüş açından sana bakacağın yaklaşık 17 derecelik alan kalmaktadır.
    birde bunlara temas etmeme çabası, kaçınmalar, mücadeleler? üstüne onların daha da rahat yayılmaları? ee? sapık ve öküz yaftası yememek için girdiğim mücadeleye bakar mısınız? hele birisi ciyak diye haykırsa? keşke öküz olarak kalsak tek. istediğin kadar melek ol, metrobüste adamı linç ederler, herkes namus bekçisi kesilir.
    artık rahat rahat her açıya dönüp gözümün önünde ne varsa bakacağım arkadaş! görüş alanımı kısıtlama hakkını size kim verdi lan? pardon kız? mumya gibi yolculuk yapmak zorunda mıyım? teşhirci? umuma açık yerde mini etekle görüş alanı içindeysen bakılırsın. orgazm olma yöntemin bu ise karşıya öküz deme lütfen?

(bkz: pişkinlik)
    (bkz: nefret kusmak)
  • eski kizarkadasimin mini etek giymesi sevmesinden ve benim ona bakmayi sevmemden oturu beni dusuncelere gark eden hede.
  • mini etek giyen kadınlar çevresinde büyümediğinden dolayı görünce şevke gelen erkek tipidir.

ayrıca hor görülmemesi gerekir erkeğin yaratılış olarak en büyük zaafı kadınlardır vede gerçekten güzel giyinen bir mini etekli bayana bakmamakta pek mümkün olamayan bir durumdur.

bakışından rahatsız oluyosan giyme lan alla alla .........
  • bokunu çıkarmadığı sürece normal adamdır fakat parası olunca zevk sahibi olmayınca öküz diye adlandırılır.
  • türkiye gibi bi ahırda yetişmiştir muhtemelen.
  • e, tabii ki bakacak. kadın-erkek herkes bakar. gözlerini kaçıracak hali yok.
    zaten insanlar görsün diye giyilmiyor mu o etek?
  • minit etek giyen kadına bakmayan öküzden daha mantıklı ve erildir.
  • o öküzlerden biri de benim efenim... şöyle alımlı güzel bir kadını, üstüne yakışan bir mini ile gördüğümde elbette bakarım neden bakmayayım ki? ama o kadını rahatsız edecek boyutta ve sürede olmamalı bu bakış sonuçta her kadın beğenilmeyi sever...
hesabın var mı? giriş yap