• kendini tekrar etmeye başlayan yazarın ilgi çekmek için hönkürdüğü söz öbeği...

(bkz: tecavuz etmenin mantigini idrak edemeyen dangalak)
  • kızdaki mantığı anlamayanların kendi annelerine sormaları işlerini bir nebze kolaylaştıracaktır.
  • tecavüzcüsünden akabinde "fantezim bu, küçüklükten beri mini etek giymek istedim, babam teyzemin minisini giydiğimi görünce bana tecavüz etti, öyle bir travma yaşadıktan sonra mini etek giyip kızlara tecavüz etmeye başladım abla" yanıtını alabilecek kızdır.
  • çılgın yazarın acı haykırışını duymayan kızdır.
  • afrikada orda burda bir suru kabilelerde millet resmen ciplak gezinip bir guzel yasiyorken, burada neden mini etek giyinmenin milleti tahrik eden, kendisine saldiriyi hakli kilan bir sey oldugunu cozememis kizdir. bilmiyordur ki, oradakiler insandir, buradakiler kafalari ve vucutlari bir tek sekse calisan tek hucreli terliksi hayvan.
  • bu hastalıklı düşünceye sahip olanların gelecek arzusu, "başı açık gezip sonra niye tecavüz ettin diyen kız", "pantolon giyip sonra niye tacavüz ettin diyen kız" şeklinde cümleler kurmaktır. sözlük'te öyle çelişkiler var ki, mesela böyle bir söz sahibi kişinin aynı zamanda braun silk epil reklamındaki godoş erkek modeli olması şaşırtıcı değildir. biri gelip dese ki "ya böyle sırvalayan adam var ya, işte o reklamdaki godoşun vücut bulmuş hali" dese garip kaçmaz yani. insanların içleri ne kadar karanlık, bilinçaltları ne kadar da pis oluyor böyle. yazık lan.
  • hakları, karaçarşaflıdan farklı olmayandır!
  • abazaliktan cükü mütemadiyen agzina, burnuna donk eden, birgün annesi veya kiz kardesi tecavüze ugradiginda ayni düsünceyi savunabilecek kadar yigitse kendisine bir kere verecegim insanlarin kötüledigi kizdir.

böyle düsünen babayigitlerin yaz ortasinda birgün sort-atlet gezerken tenhada kistirilip becerilmelerini temenni ederim.
    "acmasaydin orani burani kardesim" diye kendilerine tavsiyelerde bulunurdum sonra.
hesabın var mı? giriş yap