şükela:  tümü | bugün
 • toplantıya gittiğin ya da kahve servis ettiğin müşterinin sosyal medyadan yürümesinden çok da farklı olmayan eylem. sen hizmet veriyorsun o alıyor sonra yetinmiyor fazlasını istiyor. olur bunlar doktor, ilk sana olmuyor kafanı yorma.
 • muayene edilen hastaya fizik tedavi başlamış bir doktor ve tedaviye olumlu tepki vermiş bir hasta içerir
 • peki bundan bize ne olması? veya bunun haber değeri nedir mesela? engelleyerek veya yasal yollara başvurarak müdahale edebileceğin seviyedeki olayları buraya taşımaktaki amaç resmen ilgi açlığı.uzmanlık alanının ne olduğunu bilmiyorum ama hazır her gün de hastanedeyken bir psikoloğa görünmeni tavsiye ederim.hastanın seni sosyal medyadan eklemesiyle, müvekkilin avukatı eklemesi arasında veya mükellefin mali müşavirini eklemesi arasında ne fark var?günlük hayatta hemen herkesin yaşayabileceği olaylar bunlar. ha sen önlemlerini aldığın halde önüne geçemezsen, iş tehdit boyutuna varırsa o zaman gel burda başlığını aç ses getirsin herkes de sana yardımcı olsun. ama şu aşamada yaptığın şey resmen ilgi çekmeye çalışmak üzgünüm.
 • demekki gayların sevdiği bir tipin var dediğim doktorun yaşadığı olay. seni kim beğensin amk anca dibini dövmeye çalışan ibneler beğenir. dövdür geç. keşke karşılık verseydin erkek doktor sikme fantezisi olan o kadar çok oğlancı var ki. şanslarını denemişler işte. kadın değil, kadın profili olan doktor avcısı gaydır o. seni kandırmışlar.
 • bende aynı durum ile bir çok kez karşılaştım. evet bazen rahatsız edici olabiliyor ama kesinlikle hayıflanılacak bir durum değil. istemiyorsan nick kullanabilirsin hesaplarında.

  'dr bilmem ne' diye hesap açıp sonra gelip burada ukalalık yapma yani. ayıp.
 • kadınların istediklerini elde etmek için gösterdikleri azim, eşittir, sosyal medyadan mesaj atmak.
 • doktorum demenin kaçıncı yolu bu birader??

  bizde mi başlık açalım illa ?

  -youtube videolarımı izleyip sosyal medyadan ekleyenler

  -şantiye yanındaki özel okullu öğrenci ve öğretmenlerin whatsapp dan yürümesi..

  daha yazayım mı buraya alternatif başlıklar.