şükela:  tümü | bugün soru sor
 • rusya halk şarkısı polyushka polye müziğiyle gaza getirecek bir klip olmuş. tüyler diken diken.

  --- spoiler ---

  gün yorgunluk, yılgınlık zincirlerini kırma, umutları tazeleme, çoğaltma günüdür.
  başaracağız
  başaracağız
  başaracağız

  --- spoiler ---

  https://mobile.twitter.com/…tus/1006257590551138306
 • içimi umutla dolduran bir görüntü. izleyip etkilenmeyecek bir insan evladı tanımıyorum. sosyal medya hesaplarında paylaşılıp olabildiği kadar insana ulaşıp onlara da umut vermesi sağlanması gerekir.
 • yok arkadaş gerçekten siyasetin bir ahlakı yok. erdoğan'dan kurtulacağız diye sevinirken bir benzeri mi geliyor diye insan korkuyor. muharrem bey bu seferde meral akşener'in projelerini çalmayı bıraktı (3600 ek gösterge ve pingleri düşürme vaadi), şimdi 2,5 yıldır kullandığı sloganı çaldı. bu kadar olmaz diyorum pes diyorum. senin erdoğan'dan ne fakın var şimdi eyy muharrem ince...
  bakınız meral akşener'in iyi parti'nin kuruluş günü yaptığı konuşma
 • pes dedirten kliptir.
  kaç yıllık chp’sin bi slogan üretemedin mi be kardeşim. kaldı ki başaracağız,başaracağız,başaracağız ülkücü yeminin son nakaratıdır.
  muharrem bey napıyorsunuz?
 • en hafif tabiriyle çalmaktır. biraz daha dikkat edin be kardeşim. başka slogan mı kalmadı da meral akşener'in her mitinginde kullandığı sloganı aldınız. taklitler aslını yüceltir. o kadar genç var ince'nin ekibinde hiç mi kafanız çalışmıyor hiç mi kimse bir şey söylemedi ulan ayıp başka bir şey bulalım diye.
 • ne güzel mitinglerde video gösteriyor kendine özgü işleri var başkanın. yahu başka slogan mı kalmadı herkesin akşenerle özdeşleştirdiği şeyi niye alıp kullanıyorsunuz? son düzlükte neden işi boka sarıyorsunuz. akşenerciler dalacak tabi ki ne dese haklılar.
 • ulan nereden saldiracaginizi sasirdiniz. hayir ciddi ciddi ayni oldugunu dusunuyorsaniz bu iki klibin gidin beyin nakli yaptirin faturayi adresime gonderin odeyecegim. basarmak kelimesini kullandi diye hirsiz mi oldu muharrem ince? ulan cahillikten oleceksiniz cahillikten. artik kelimeler de sahiplenildi ha? ulan at kafalari sizi. size inat basaracagiz!
 • hırsızlık değildir. muharrem ince 80 milyonun cumhurbaşkanı olmaya adaydır. "başaracağız, başaracağız, başaracağız" meral akşener'e ait olmayıp, ince de bu vesile ile gerekli yerlere selamını çakmaktadır. anlayacağınız gayet ince görülmüş bir hamledir.

  hırsızlık istiyorsanız burada gerçekleşmektedir. bunun adı ideolojik hırsızlıktır.
 • ülkede tarım bitmiş, hayvancılık bitmiş, özgürlük bitmiş, eğitim bitmiş, ekonomi bitmiş, yargı bitmiş, demokrasi bitmiş... şunların derdine bak. slogan onun muymuş bunun muymuş... şu ülkeden umudu kesmeyelim diyoruz ama şu saçma sapan sığ mı sığ tartışmaları görünce ister istemez umut filan kalmıyor insanda.

  çok afedersiniz ama sizin ben derdinizi sikeyim be.
 • muharrem ince'nin diğer seçim vaatleri ve sloganlar gibi meral akşener'den arakladığı şeydir.
  bknz polislerin 3600 gösterge sorunu, pinglerin düşürülmesi, sarayın üniversite yapılması söylemleri gibi bunuda akşener'den araklamıştır.