• ince li soyer li li li li li li yar..

t: müslüman mahallesinde gerçekleşmeyen olay.
  • müslümanlıktan bahsedenleri piyasa düşüren fotoğraftır.
    müslümanlıktan bahsederken kişilerin isimleri ile dalga geçmeye yeltenenleri ortaya çıkartan masadır.
    müslümanlıktan bahsederken kişinin kendi işlediği ve kul hakkına girmeyen günaha ses çıkartanları ama yüzlerce tacize hakka gaspa ses çıkartamayanları ortaya çıkartan masadır.

ah o masa ters dönse de sizde etrafında olsanız.

editasyon: dalga yazamamışım :d
  • bize rakı söyle muharrem ince
  • "rakı şarap içiyorsam sanane
    yoksa sana zararım içerim
    ikimizde gelsek kıldan köprüye
    ben dürüstsem sarhoşkende geçerim"
    neyzen abimizden gelsin.
    serbest çağrışım
    edit: @selimisik adlı yazar sağolsun uyardı, mutlu çelik adında bir abimize aitmiş bu dörtlükler.
  • valla dinden soğudum..adam hala oyla muslumanliğı yan yana koyuyor..
    nasıl pis insanlar doldu etraf..
  • (bkz: rakıyıda içeriz arap sevicileri de mikeriz)

akçomarlar siz gidin arabic sevdanızla mırra içip nargile çekin...

bu millet rakısınıda içer adamlığından da bir şey kaybetmez ...son 17 yılda bu millete çok algı operasyonu yaptınız ama hala lağım çukuru ağızlarınızla konuşmaktan bıkmadınız. azalarak biteceksiniz hatta bitiyorsunuz az kaldı...
  • yav içsin zaten bir bok olacağı yok. bunlar partice namaza da başlasalar oruçlar da tutsalar zikirler de çekseler halkın gözünde tayyibin ibadetini hiç bir zaman geçemeyecekler
  • ne yapmışlar? küçük erkek çocuklara tecavüz mü etmişler, devleti hortumlayıp paraları mı sıfırlamışlar? alt tarafı rakı içmişler.

yarasın, afiyet olsun.
  • haahahahah bide yuvarlak içinde almışlar çok ilginçmiş gibi. size inat bi şişede ben açıyorum şimdi
  • hangi masalarda, nelerin döndüğünden, nelerin alınıp, nelerin satıldığından hala ve ısrarla haberi olmayan, kurulu bir rakı masasından oy biçmeye çalışan, omurgası götüne, ruhu hiçliğe karışmış bir ziyan beyan.
hesabın var mı? giriş yap