• buna insan diyenin kalıbını sikeyim.
  • twitter dan sesinizi yükseltin. ya bu piç kurusu içeri girecek yada ben biz bu adamın içine gireceğiz başka yolu yok.

bir adet çok temiz ilgi orospusu içeren video

ortaköy de yaşadığını bilmiyordum, öğrendim. ortaköy de yaşıyormuş. beşiktaş ortaköy evet. evinin önünden çekilmiş videolar da mevcut, ortaköy arkadaşlar yeni öğrendim.
  • ne bok yediyse yedi, bir de hala neden youtube videosunu izleyip tik kazandirtiyosunuz anlamiyorum.
  • acilen evine baskın yapılmalı bu psikopatın
  • geçen bir kanalda çoluğum çoçuğum var insanları güldürmek için şov yaptık diyordu.

o çoluğun çocuğun inşallah bu vahşet videonu hakkında yazılan entryleri atılan o twitleri görürler ve ömürlerinin sonuna kadar senden nefret ederler.

tabi bu bizim içimizi soğutmaz orospu evladı seni de biri o zavallı kuşun çığlıkları gibi bağırta çığırta siker bayıltır umarım!
  • böyle orospu çocuklarını başımıza ünlü edip tanıtanlar da en az bu şerefsiz kadar adilerdir. gerekli yerlere şikayet edilip cezasını en ağır şekilde almalıdır gerekirse kapatılmalıdır bu götveren.
  • işkence ettiği kuş kadar beyini olsa bunları yapmaz
  • acil olarak akıl hastanesine kapatılması gereken bir ruh hastasının yaptığı.

gerekli yerlere şikayet edelim.

toplum için ağır sıkıntılı bir vaka bu adam.
  • hayvana yaptığının aynısını yapılmasını dilediğim şahıs. hasta ruhlu herif. allah belanı versin.
hesabın var mı? giriş yap