• uysal, yumuşak başlı.
  • muti: itaat eden, boyun eğen
  • heijan ile 2 şarkı söyleyen adam. rapçi demeye dilim varmıyor, acayip itici ve sesi de çok kötü. sanırım şarkıların prodüksiyon parası bundan geliyor, o yüzden heijan güzel şarkı olsun diye bunla söylemeyi kabul etmiş olabilir. hele bi "abiiin dızo bırremin" deyişi var, şarkıyı kapatasım geliyor.
  • muti, asi'nin zıttıdır. yani mutiler uysal, itaatkâr, söyleneni yapan, itiraz etmeyen birer korkaktırlar. kendi başlarına düşünmeye cesaretleri* yoktur, illa ki birilerinin onları gütmesi gerekir. bu yüzdendir ki dincilerin, diktatörlerin, tiranların en sevdiği güruhturlar. (bkz: güruh)

muti'yi cümle içinde kullanalım: sosyal medya, kendisini asi zanneden mutilerle dolup taşmakta. o sözüm ona asilere "isyanın kime" diye sorsan alacağın cevap belli: keke!
  • kedimin burnuna onun için ''pıt'' yapmışlığım vardır bazıları buna karşı çıksa da. jazzgır da bu konudaki iyi niyetini anlamış ve muti'den gelen izmir selamını almış kabul etmiştir. eski model vosvos minibüsüne kavuşma hayalini destekliyor ve gerçekleştiğinde, beni kordondur karşıyakadır onunla gezdirmesini istiyorum.

(bkz: muti'ye emrivaki) *
  • norvec ile a$k bir insanda ancak bu kadar butunle$ebilirdi.kendisine kısa zamanda hedeflerine ulaşması dileklerimi gonderdiğim suser.
  • anlatacak bir cok seyi olup anlatmak icin kendine en iyi dost olarak kendini secmis guzel burunlu norvec sevdalisi.
  • mütercim tercümanlık ingilizce bölümünün isminin kısaltılmış hali... muta vardır bir de, almanca bölümü için kullanılır.
  • doğum günü çocuğu..kendisine ithafen ellerimizi çırpıyoruz ve heepii böörtdeeey tuuu yuuu diyoruz..*
  • kayıp badi ortalarda görünmemekle beraber ben ona verdiğim sözü tutmuş bulunmaktayım..
    (bkz: 1500 entry girdim ortama akiyorum haci)
hesabın var mı? giriş yap