• yazılarını, tespitlerini okumaktan keyif aldığım, yazarken kullandığı naif üslubuyla yıllardır tanıyormuş hissi yaratan kdrama sever bir bloggerdır.
  • instagramdan önce blog zamanından beri takip ettiğim blogger. şimdi instagramda çok daha aktif de daha kolay takip edebiliyorum. çok naif ve çok yönlü (güzellik, temizlik, yemek, kitap vs gibi) konularda görüşler bildirse de benim için “kore dizisi google’ı” gibidir kendisi.
  • blogunu epeydir takip ediyordum, sonra instagram üzerinden takip etmeye başlamıştım ve bugün itibariyle her hikaye arasına yerleştirdiği reklamlar sebebiyle takibi sonlandırdım. bir dizi tanıtacak diyelim; ilk hikaye dizi hakkında birkaç cümle, sonrasındaki hikaye reklam, sonra dizi tanıtımına devam, sonra yine reklam derken iyice sokakta ışıklı reklam bilbordlarına bakıyor gibi hissettirdi. burayı okur mu bilmem ama sürekli reklam izlemek istesem televizyona bakarım, en azından reklam yapacaksa bile (kendisinin gelir kapısının bu olduğunu tahmin ediyorum, anlıyorum, kızmıyorum) reklamları en sona toplaması daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

tanım: kore dizileri üzerine epey yazı yazmış blogger.
hesabın var mı? giriş yap